Erdi.S kullanıcısının son içeriği

1. Erdi.S

Chevrolet Blazer lüfen yardım

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Bende 2 alt dilimden yatıran tanıyorum ama emin değilim sadece öyle söylüyor gidip denemek lazım. bu arada benim atiker lpg ben çok memnunum ama bu bi gerçek ki en iyisi prins. benim şuana kadar hiçbir sıkıntım yoktu taa ki aracın elektrik aksamını değiştirene...
  2. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım ben 60 kullanıyorum da bi sorun teşkil eder mi acaba?? 72 almayı düşünüyorum ama aküm daha 6 aylık. bu arada teyp konusunu şu şekilde çözdüm ben çakmaklığa takılan transmitter aldım usb den yada hafıza kartından çok rahat şekilde müzik dinleyebiliyorum:)...
  3. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım 95 ve üzeri blazer için kaç amperlik akü kullanıyorsunuz kaç amper önerirsiniz acaba?
  4. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım evet benim dediğim sistem ikinci incelediğiniz :) ama o kabloyu içerden yan torpido gözüne çıkartıyorlar ortalıkta kötü görüntü de olmuyor.. çok basit bi sistem aslında ucunda da USB girişi olanı da var usbden rahatca müzik dinlenebiliyor. vaktim olsa dolanıp...
  5. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Ebay deki AUX ne kadar acaba ben baktımda bulamadım. ben orjinalinden yanayım ya başka teyp almak istemiyorum illa ki bir yolu vardır bunun diye tahmin ediyorum.
  6. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım valla onu bende çözemedim saati bile ayarlamayı bulamadım yok heralde. hayır benimki cd çalar kaset değil. öğreniyim paylaşırım tabi
  7. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım evet bendeki de aynı sorun bir süre çalıyor teyp ısınınca error veriyor cdyi çıkartıyor. benim eski aracım da da o bahsettiğiniz kablolu kasetten vardı ama bu cd çalar olduğu için benim başka bir çözüm bulmam lazım bende değiştirmek istemiyorum. bi arkadaşımda...
  8. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım ya birde bi sorum olcak benim teyp Cd çalarlı ve cd taktığım zaman bazen almıyor dışarı atıyor bazen alıyor okumuyor bazen de çalıyor belli bir süre sonra kesiyor cdyi dışarı çıkartıyor. USB bağlantısı bağlatmamız mümkün mü bu teyplere acaba ?
  9. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Gaz ayarlarını gözden geçirmelisin yada lastiğinin hava basıncını belki biraz daha olsun azaltabilir.
  10. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım evet 1 ayı geçti ama henüz bir sorunla karşılaşmadım sadece uzun yol yaptıktan sonra arma amortisörlerden gacırdama sesi gelmeye başladı sprey yağlar varya çok amaçlı ondan sıktım kendim ve bir sorun kalmadıı açıkcasıı ben bu kadarınıda beklemiyordumm o...
  11. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım valla genelde prins öneriyolar bu araçlara daha uyumluymuş ama bende aldığımda atiker vardı şuana kadar memnunum. senin sorunun büyük ihtimalle depo şamandırasından yada yakıt göstergesi kadranındandır diye düşünüyorum.
  12. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Herkese merhabalarr. Pazartesi günü lüleburgaza gittim ve uzun yolda yakıt ölçümü yapma fırsatım oldu. Maslak Opet'ten fulledim ve başakşehir ikitelli organize sanayi sitesine uğradm ordan da direk lüleburgaza geçtim tam 117 mil yaptım yani 187 km ye denk...
  13. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım yani şehir içinde normal D mi kullanmalıyız ? yakıtı hangisi en çok tasarruflu tüketir ?
  14. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım benimkinde atiker var genelde prins öneriyorlar ama ben şuana kadar hiçbir problem yaşamadım çok da memnunum
  15. Erdi.S

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım çok teşekkürler bu önemli bilgiler için:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri