eren1977 kullanıcısının son içeriği

1. E

2011 Yeni Kasa Grand Cherokee Overland Nasıldır Arkadaşlar Kronik Sorunları Varmıdır Motoru Nasıldır

Daha önje wj kasa 2.7 grand cherokee'miz vardı. Şu an ise hem wh kasa 3.0 crd hem de wkii kasa 3.0 crd grand cherokee aracımız var. wkii 100 bin km'yi yeni geçti. Ustaya sorduğumda bu motorların sorunlu olmadığını, bakımı zamanında yapıldıktan ve düzgün kullanıldıktan sonra kolay kolay da sorun...
  2. E

Ikinci El Ilanlara Yorum

2005 Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 67.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 651345518 Bence bunu da düşünebilirsiniz.
  3. E

Grand Cherokee 2.7 Crd Hakkından Tavsiyeleriniz

2005 Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 67.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 651345518 Bu araç bizim bir önceki aracımız, sene başında satmıştık. Bu kasada bulabileceğiniz en iyi ve temiz araçlardan biridir.
  4. E

2002 Wj Aracım Için Flanş Arıyorum 5 Cm .

Ankara Ostim'de MGT Spacer var. İstediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Fiyat olarak da oldukça uygundur.
  5. E

Havalandırma Kanalarını Yönlendiren Düğmeler

Yurt dışından getirtmeye gerek yok. Şaşmaz'da parça satan Jeep Dünyası var. Ben oradan aldım.
  6. E

2006 Wh

Satmıyorlar, kendi kullandıkları dvd. Bize Ulaşın | Tuna Garajı | Amerikan Oto Özel Servisi Ankara Şaşmaz
  7. E

2006 Wh

Ankara'da arabanın bakımını yaptırdığım Tuna Garage'de vardı.
  8. E

2006 Wh

Saat ayarı navigasyon menüsünden yapılıyor, onun için de navigasyon dvd'si gerekiyor.
  9. E

Arazi Görmemiş

Araçlarımız stock halde. Yukarıda arkadaş araziye girmeyenler için avm güzelleri ifadesini kullanmış, onun için açıklama ihtiyacı hissettim. Ama off road ayrı bir keyiftir mutlaka, o hazzı yaşamadım. Ama yukarıda yazdığım gibi kullandığımız araçlara kıyıp da off road yapamayız. Diğer taraftan...
  10. E

Arazi Görmemiş

Babamda, ağabeyimde ve bende olmak üzere ailemizde üç tane Jeep Grand Cherokee var ancak hiçbirini off road kullanımı için almadık, yıpratmamak adına kıyıp da kullanmayız. Yüksek olması, ayrıca altının da yüksek olması, 4x4 olması, bagajının geniş olması, konforlu olması vb. özelliklerinden ve...
  11. E

Grand Cherokee 3.1 Boya Kodu

Jeep Grand Cherokee WJ - Exterior colors 2001-2004 Burada boya kodları mevcut.
  12. E

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Yeni aldığımız wh'de de aynı lastikten vardı. Kış lastiği için michelinin sitesini incelerken kışlıkta 235/65r17 önerildiğini gördüm. Ayrıca 235 taban hem daha uygun hem de seçenek daha fazla. Tanesi 725 tl'den michelin latitude alpin la2 kış lastiği aldım.
  13. E

Satılık 2005 Jeep Wj 2.7crd Vision Paket

Arkadaşlar aracımız satılmıştır. Alan arkadaşımıza hayırlı uğurlu olmasını, aracını güzel günlerde kullanmasını dilerim.
  14. E

Satılık 2005 Jeep Wj 2.7crd Vision Paket

Geçen hafta wk kasa jeep grand cherokee aldığımız için 2005 model vision paket 2.7crd jeep gc aracımızı satmaya karar verdim. Aracımız 195 bin km'de bakımlı, düzgün, arazi görmemiş ve kazasızdır. Çalışmayan hiçbir aksamı yoktur. Henüz ilan vermedim.
  15. E

Grand Cherokee 2.7 2003

Aynı aracın 2005 modelini 2,5 yılı aşkın süredir keyifle kullanıyoruz. Düzgün kullanılmış, bakımları aksatılmamış ve ağır arazi görmemiş ise kolay kolay sorun çıkaracak bir araba değil. Motor ve şanzuman Mercedes üretimi. Süspansiyon sistemi de oldukça sağlam. 195 bin km'deki aracımızın üzerinde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri