Ergun kullanıcısının son içeriği

1. E

En Başından Unimog Yapmak

Yaptıkça kendinizi gelistirmissiniz. Çok iyi gidiyor elinize sağlık. Radyatörü bağlarken sasenin esneyecegini de hesab ettiniz mi?
  2. E

Land Rover Defender Ile 10 Ay Sonundaki Değerlendirmem.....

Çok kaliteli iş çıkıyor. Bu işi yapan ekibi merak ettim.
  3. E

Defender 110 - 300tdi. - Automatic/1.21 Diff. Araç Için Lastik Seçimi

Defender üzerinde hankook at1, bf at ko3 ve hankook mt1 kullandım. Yol dışı kullanımda hiçbiriyle takılmadım. Kuru ve ıslak asfalt kullanımında yeniyken hepsi aynı. Üç yıl sonra hankook lastik sertleşiyor ama dişleri hala yeni gibi. Yolda kayma eğilimi başlıyor. Bf beş yıl sonra bile yeni...
  4. E

Turuncu Bir T2'den Hymer 55'e

Merhaba Özgür Bey. Turuncu gitti mi?
  5. E

Bir Defender'cının Hayali "land Cruiser 70 Series" :p

Eskiden böyle miydi buralar. Biri soru sorunca sayfalarca cevap gelirdi.
  6. E

Benim Karavanım VW T5 Reimo- Nevzat

Yorum icin tesekkur ederim. Sanirim ben biraz daha dusunecegim.
  7. E

Benim Karavanım VW T5 Reimo- Nevzat

Çok güzel olmuş. Gülegüle kullanın. Kısa şase düşündünüz mü? Yurt disinda genelde kisa var. Acab neden bu kadar yaygın. 40 cm ekstra uzunlugun mutfak tezgahi disinda sizce faydasi ne olabilir. Ben karar veremedim. Su an lt 35 kullaniyorum. Kuculme niyetm var. Ne tavsiye edersiniz.
  8. E

Vw T1-t2 Restorasyonu Maliyet, Hurdalık, Motor Hk. ?

Hayaller erken tükenmiş
  9. E

Aydınlatmanın Ledlerle Değiştirilmesi; Dikkat, Önemli Bir Püf Noktası Içerir :)

Elinize saglik. Sabit akim saglayan devreyi nereden aldiniz? hangi degerlerde olmali? Ledin metraji arttikca dvrenin gucu de artacak mi?
  10. E

Pw 250 Nin Hummer E Dönüşümü...

Elinize saglik cok guzel olmus. Ruhsatta kapali kasa kamyonet mi oldu? Arkaya koltuk koyabildiniz mi? Sofor mahalli ile kasa arasindaki panel kesidi mi?
  11. E

Küçük Teardrop

Ynt: Küçük Teardrop Elinize saglik cok guzel bir calisma olmus. Profilleri kaynatirken kullandiginiz kaynagin cinsi nedir? Cok temiz ve capaksiz gorunuyor. Aliminyumu ahsaba yapistirirken ne tur bir yapistirici kullandiniz. Genlesme nedeniyle degil de sicak nedeniyle birakmis olabilir mi?
  12. E

The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası )

Ynt: The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası ) Almanya'dan gelmis T2 ambulansin uzerindeki orjinal devre kesici sase hatti uzerindeydi. Aslinda + ya da - hatta devre kesici koymanin mantik olarak bir farki yok. Sonucta belirttiginiz gibi akimi herhangi bir yerden kesmis oluyorsunuz. -...
  13. E

Kış Kampına Giderken Mahsur Kalınır...

Ynt: Kış Kampına Giderken Mahsur Kalınır... Kolunuz icin gecmis olsun. Yolda kalmaniz icin gecmis olsun diyemiyecegim. Ayni gunlerde ben de mahsur kaldim. İs makinesi gelip yolu actiginda biraz bozuldum acikcasi. Arka cift tekerlekleein camur ve kar performansini dusuruyor olabilecegini...
  14. E

Mercedes Sprinter 212 D

Ynt: Mercedes Sprinter 212 D Sarj cihazi, megapulse, aku ve koltuk olmak uzere 4 resim goruyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri