Erol Edremit kullanıcısının son içeriği

1. E

Yurtdışı Yollarda Karşılaşacağımız Araç Arızalarını Nasıl Gideririz?

Merhaba AKKUS bey Arkadasim, Turing otomobil kurumunun Alman ADAC ve diger AB ülkeleri ile birlikte yapmis oldugu bi yurtdisi yardim paketi üyeligi var.(Hala varmi bilmiyorum bi sorun isterseniz) insallah basiniza gelmezde ama basa gelen cekilir hesabi , tamir ücretleri Avrupada Türkiyeye...
  2. E

1999 Wj- Grand Cherokee 4.7 Stop Etme Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Üstad işiniz biraz zor. Ama adım adım ilerleyin derim. Bence immo veya kontak anahtarı olsada , bi takip edin basit bi sallantı veya kasis'den sonra olabiliyorsa basit bi bağlantı veya soket sorunu olabilir. Saygılar
  3. E

Mafsalli Tente Ariyorum Kim Yardim Edebilir

Malesef Önal karavan MAFSALLI TENTE imal etmiyor
  4. E

Mafsalli Tente Ariyorum Kim Yardim Edebilir

Merhaba sevgili karavan dostlari. LT 35 karavanim icin 300 uzunluk ve 250 acilir Mafsalli tente ariyorum.. kim yardimci olabilir ? Sevinirim
  5. E

Karavan için Yerli Üretim Tente

bu sayfaya ulaşılamıyor
  6. E

Azarbeycan Ve Türkmenistan Hakkında

Herseyden önce bana cevap yazma zahmetinde bulunan iki karavan dostumuza tesekkürler. Efendim kendim bir kacgündür epeyce aradim sordum telefonlastim ve internet ortamindada sorguladim. i L G i N C hem de cok ilginc. $ADO isimli Arkadasimizin yazdiklari cok dogru. Azerbaycanada Gürcistanada...
  7. E

Türki Ülkeler Hakkında

Merhaba Sevgili Karavan Dostları... Bu sene niyetimizde Ayarbaycan, Türkmenistan ve Özbekistan var... Ama en son oralara 25 sene önce gitmiştim epeyce değişiklik olmuştur diye düşünüyorum ! Mesela Bakü den Gemi ile Türkmenbaşına geçmek Bi LT 35 Volt karavanla gidiş Geliş ne kadardır...
  8. E

Azarbeycan Ve Türkmenistan Hakkında

Merhaba Sevgili Karavan Dostları... Bu sene niyetimizde Ayarbaycan, Türkmenistan ve Özbekistan var... Ama en son oralara 25 sene önce gitmiştim epeyce değişiklik olmuştur diye düşünüyorum ! Mesela Bakü den Gemi ile Türkmenbaşına geçmek Bi LT 35 Volt karavanla gidiş Geliş ne kadardır...
  9. E

Mobil Karavan Şartları - 2021

Merhaba. Ah üstad. İnan yaşadıklarımızı yazsak kitap olur. Benim aracım 2007 model Volkswagen. Bundan dolayı arada durum farkı var. Ben kullanmakta zorluk çektim. Çünkü ben (tecrübesizlikten) daha önce okul servisi yapmış ve çekme belgeli bir araç aldım. Geçici plaka izmirde epey sorun...
  10. E

Evet doğru . Ama bu kişiden kişiye değişebiliyor. Yani her Mühendis olayi farkli degerlendirebilir. Bundan dolayi acizhane tavsiyem , Panelleri mutlaka bir uzman kurulusa taktuírmak ve uygunluk belgesi almak . O belgeyide Proje cizdireceginiz Mühendis bey veya hanima verip cizecegi projede günes...
  11. E

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba , Selamün aleyküm, Hello , Guten tag vs vs Balıkesir Edremitten selamlar sevgiler Karavan Dostları. Ben Erol . 59 yaşındayım. Emekliyim iki senedir Kendi yaptigim karavanimizla, 40 sene hasretini cektigimiz ülkemizi geziyoruz. Hepinize selamlar sevgiler . HOŞÇA VE DOSTCA KALIN
  12. E

Merhaba Fatih bey, Ben gecen sene ayni yoldan gectigim icin kendi tecrübelerimi paylasabilirim. Ben araci aldiktan hemen sonra bir Makina mühendisine istedigim plani cizdirdim ve kendim imal ettim. Mühendis bey Plani AKM (Aac Kontrol Merkezleri ) ne uygun cizimini yapip Mail olarak gönderdi...
  13. E

Volkswagen Volt Lt 35 Icin Yan Tente

Merhaba Tahir bey. Lütfen numarayı verin bi görüşelim. Teşekkür ederim.
  14. E

Anadolu'da Karavancılık Ve Kamyoncu Konakları...

Bu Dünyada Artık meleklerin az olduğunu , Heryerde Dikkatli olunması gerektiğini hepimizde biliyoruz. TIR Parklarında da durum aynı tabiki. Ülkemizde KARAVANcılığın daha yeni olduğu gözönünde bulundurulursa , Bence birçok konuda TIR parklarından yararlanılabilinir. Biz geçen sene KONYA ADANA...
  15. E

Volkswagen Volt Lt 35 Icin Yan Tente

Merhaba Arkadaslar, VOLKSWAGEN VOLT LT 35 için yan tente arıyorum . ikinci el yada yeni olarak nerede bulabıilirim . Teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri