ErsinOutdoorDoğaSporları kullanıcısının son içeriği

1. ErsinOutdoorDoğaSporları

Çadır Seçimi

Merhabalar; Husky Burton 2+1 Kişilik Çadır Tercih Edebilirsiniz, boyut ve kilosu size uygundur, ama daha hafif ve az yer kaplasın derseniz 2 kişilik ama Husky Sawaj 2 Kişilik Çadırı Öneririz Yaklaşık 1.7 kg dır. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz yardımcı oluruz efendim
  2. ErsinOutdoorDoğaSporları

İzmir'de Ciddi/köklü Trekking Kulübü Tavsiyesi Gerekli.

Mevsim Dağcılık dan Haktan veya Eren Bey ile iletişime geçebilirsiniz, aktif ve eğlenceli bir kulüptür, Saygılarımızla
  3. ErsinOutdoorDoğaSporları

Mat Ve Uyku Tulumu Arıyorum

@ezgizemsencan Tekrar merhaba battaniye tipi olanı da tercih edebilirsiniz mevsiklik havalarda örtü olarak da kullanıyor müşterilerimiz istediğiniz koşullara uygun olarak aşağıda linkini verdiğim ürünü inceleyebilirsiniz... SQUARE PASSION -10 UYKU TULUMU - Square - Uyku Tulumu tüm uyku tulumu...
  4. ErsinOutdoorDoğaSporları

Mat Ve Uyku Tulumu Arıyorum

Merhaba arkadaşın da bahsettiği gibi şişme yatak olabilir ama patlama ve onarım sorunu oluyor şişme yataklarda, ayrıca en önemlisi kapladığı alan ve yük çok fazla size tavsiyem bir kerelik ultralight şişme mat almanız taşlı bir yüzey dahi olsa zemin ile aranızda oluşturduğu yüzeyle yerle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR