ersinsoylu kullanıcısının son içeriği

1. ersinsoylu

Çanakkale Kamp Önerisi__?

Altinoluk-Kucukkuyudan,Asosa 7.km de Gagara kamping var, biz bu sene ilk kez geldik ,nezih ve güzel bir isletme.Su an hala ordayiz tavsiye ederim.Denize sifir ve uygun fiyatli. HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ersinsoylu

Grand Cherokee 5.2

6aylık indirimli vergisi 625 tl dir.Araç genel anlamda bugüne kadar iyi bakılıp ,zamanında bakim yapilmissa bende motordan yana sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Tabiki expertuz yaptıranız en azından içiniz daha rahat olur diye düşünüyorum.Yada mazisi belli araçlara bakmakta fayda var. Şimdiden...
  3. ersinsoylu

Grand Cherokee Wj Ön Tampon Gizli Vınc.

Arkadaş yazınca bende cevapsız bırakmak istemedin elimdeki yazıyı paylaşmak istedim. HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ersinsoylu

Ben negatif bir şey hissetmedim HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ersinsoylu

Benim aldığım yer Bostancı yanyoldaki BP nin kendi yeri.Önceden Shell vardı orda orasına Selin kendi yeriydi.Şimdi Bp oldu orası. HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ersinsoylu

Ben Bostanci Yan yoldaki bir petrolden alıyordum sonra bir arkadaşım gene aynı yerde yeni açılan BP den gaz aldığını 30/40 km fazla gittiğini söyledi ,bende bir kaç kez deneme yaptım sanki söylediği gibi fark oldugunu bende hissettim ve BP deki pompada görevli arkadaşada bunu söylediğimde bunu...
  7. ersinsoylu

Merhaba Arabamıza bur işlem yapmadan önce aşağıdaki yazıyı bir okumanızı tavsiye ederim. LPG Araç yakıtları içinde en fazla hile yapılan yakıt LPG'dir. Yani, Likit Petrol Gazı. Hileler ile cebinizden paranızın çalınmaması için LPG'yi tanımak ve bazı özelliklerini bilmek gerekir. LPG...
  8. ersinsoylu

Çok Acil Alinik Jeep Zj 5.2 V8

Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
  9. ersinsoylu

Numara ulaştı mı acaba.
  10. ersinsoylu

Bir arkadaşımızda 1996 model var ama ilanlarda yok, eğer yıl olarak düşünürseniz telefonunu verebilirim özelden görüşebilirsiniz.
  11. ersinsoylu

Zj Sahipleri Dikkat Chrysler'e Can Güvenliğini Ihlalden 150 Milyon Dolar Ceza ...

Eğer arabanız kayıtlı ise alabilirsiniz.İrtibata geçin bence.
  12. ersinsoylu

Zj Sahipleri Dikkat Chrysler'e Can Güvenliğini Ihlalden 150 Milyon Dolar Ceza ...

Teşekkür ederim.Şansıma içinden vidalar çıktı.
  13. ersinsoylu

2016 Araç Vergileri

Doğrudur.
  14. ersinsoylu

2016 Araç Vergileri

Bugün vergi dairesine dilekçe ile müracaat sonunda yıllık vergi 1255 tl ye düşmüştür.
  15. ersinsoylu

2016 Araç Vergileri

Tamamdır.İlginize teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35