ersnk kullanıcısının son içeriği

1. E

Araba Ile Avrupa Tur Hazırlığı (nisan-mayıs 2017)

İki yıl önce İgoumenitsa'dan Venedik'e geçerken, gerek feribot geçişinin 24 saat olması, gerekse Venedik'e sabah 6'da iniceğim için günü kaybetmemek adına iç kamara almıştım. Dönüşde ise koltuk alarak geri dönmüştük. İgoumenitsa'a Brindisi daha kısa sürüyor ve eğer gündüz seyahat edecekseniz...
  2. E

Likya Yolu Yürüyüşü(1.etap) 18 Nisan 2016 Fethiye-kaş

Yürüyüşü sağ salim bitirdik. Desteklerinden dolayı Emrullah Bey'e çok teşekkür ederim.
  3. E

Detaylı bilgileriniz için çok teşekkür ederim. İhtiyaç duyarsam sizi telefonla rahatsız ederim.
  4. E

7 gün yürümeyi planlıyoruz. 3 kişilik küçük bir ekibiz. İlk gün Kabak koyuna ulaşmayı düşünüyoruz. Daha sonrası için planı ilk günkü performansımız belirleyecek. En büyük endişemiz gün sonunda kalacak yer bulamamak. Konaklama konusunda endişelenmelimiyiz?
  5. E

Emrullah Bey, 16 - 22 Ekim'de bende aynı parkuru yürümeyi planlıyorum. Çadır yerine pansiyon ve köy evlerinde kalmayı tercih edeceğim. Pansiyon ve kalacak yer konusunda tavsiyelerinizi alabilirmiyim? Ersin
  6. E

Arabayla, İstanbul-viyana, Rota Ve Bulgaristan Yol Durumu

Ben daha önce şirket aracı ile çıkış yaptım. Türkçe vekalet yeterli oluyor. Yalnızca Türk gümrüğünde sormuşlardı.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri