ertaç kullanıcısının son içeriği

1. ertaç

Karavanımı Teslim Aldım

Ynt: Karavanımı Teslim Aldım :)Hayırlı olsun,Kazasız günlerde kullanın
  2. ertaç

Bize'de Nasip Oldu Sonunda :)

Ynt: Bize'de Nasip Oldu Sonunda :) :)hayırlı olsun darısı benim başıma inşallah tecrübelerinizi paylaşırsanız benim gibi hevesli kişiler için de bilgilenme olur
  3. ertaç

Hayal Etmekle Başlar Her Şey...

Ynt: Hayal Etmekle Başlar Her Şey... Tuncer bey hayırlı olsun darısı bize şu an hayal ediyoruz umarım gerçekleştiririz tecrübelerinizi yazılarınızda bekliyoruz:)
  4. ertaç

Uzun Tatiller İçin Nasıl Bir Çekme Karavan Almam Gerekir Marka Ve Model Ne Önerirsiniz.

Ynt: Uzun Tatiller İçin Nasıl Bir Çekme Karavan Almam Gerekir Marka Ve Model Ne Önerirsiniz. Evet bende ayı fikirdeyim 4mt üstünde karavan olması bizim için daha uygun olacaktır gezenbilir karavan dostlarının tecrübelerinden yazdıklarından istifade edip kendimize en uygun karavan da karar...
  5. ertaç

İlk Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler

Ynt: İlk Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler Çok teşekkürler öğrenmeye araştırmaya devam ediyorum :)
  6. ertaç

İlk Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler

Ynt: İlk Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler Bu yazıyı okuduktan sonra gözüm korktu keyfiniz kaçmış baya
  7. ertaç

Uzun Tatiller İçin Nasıl Bir Çekme Karavan Almam Gerekir Marka Ve Model Ne Önerirsiniz.

Ynt: Uzun Tatiller İçin Nasıl Bir Çekme Karavan Almam Gerekir Marka Ve Model Ne Önerirsiniz. Evet haklısınız acaba piyasadaki hangi karavan üreticilerini tavsiye edersin fiyat ve kalite anlamında nerden başlamalıyım acele etmiyorum iyice öğrenmeye çalışıyorum :)
  8. ertaç

Selam benimde bir sorum olacaktı tecrübe sahibi çekme karavan kullanan abilerime uzunca bir zamandır karavan almak istiyorum aracım Toyota hilux 4x2 2500 cc 120hpPick-up arkası kabinli çeki demirim onaylı işli bu konuda herhangi bir engelim yok acaba maksimum 3 yada 4 kişi seyahate çıkarsam uzun...
  9. ertaç

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam ben Ertaç Yaş 38 İstanbul Doğa dostu scuba dalış, serbest dalış, çadır kampçılık, fotoğrafçılık ,atıcılık ,off-road, rafting doğa ve adrenalin içeren sporları seviyor ve fırsat buldukça yapıyorum . Şimdi istediğim hayalim çekme karavan almak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri