eternityinanhour kullanıcısının son içeriği

1. eternityinanhour

Merhaba :) yakın arkadaşlarım ve bireysel gittiklerim dışında öyle pek grup tecrübem yok Ve...

Merhaba :) yakın arkadaşlarım ve bireysel gittiklerim dışında öyle pek grup tecrübem yok Ve farklı gruplar farklı sorumluluklar gerektirir tabiki o yüzden önce tanımak bilmek lazım :)
  2. eternityinanhour

Ilk Defa Kamp

merhabalar . ilk defa kampa gidecekler için benim önerim bir kamp alanına gitmektense kendileri uğraşmalarıdır. ayrıca tatilin yanında bir vizyon belirlemenizdir. kamp kısada olsa farklı bir yaşamdır ama karın doyunca zaten bir sürü boş zamanınız oluyor ve berabersiniz :) tecrubesizlik korkusu...
  3. eternityinanhour

Antalya Kamp

dostum merhaba. bende ilk büyük kampım olan antalya kampını geçen şubatta lise ekibimle yaptım :) deneyimlerimi paylaşmak isterim. öncelikle niyetimiz insanlarla tanışmak, yürümek ve en çokta kendimizi aşmaktı diyeyim. sabihadan 2 ay önceden sunekpres ile git gel 48 liraya bilet aldık :) biz...
  4. eternityinanhour

kamp yapmakta en önemli şeyin bunu ne için yaptığımızı belirlememiz olduğuna inanırım. kamp...

kamp yapmakta en önemli şeyin bunu ne için yaptığımızı belirlememiz olduğuna inanırım. kamp demek kurtulmak değil yoğunlaşmak demektir
  5. eternityinanhour

Yuvacik Hamzadaği Zirve :)

Bizde üç genç haziran başında yuvacıktan tepecik köyü kayaüstü yaylası inönü yaylası parkurunu yürüyüp ,yaklaşık 25 km, 4 gün de kamp atmıştık :) oradan ercuva yaylası ve saklıyaylaya yürümeye mecalimiz kalmamıştı keşke aracımız olsada zorlu parkurların başına kadar gidebilsek bizi tepeciğe...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri