faithfoxy kullanıcısının son içeriği

1. faithfoxy

Aniden Vitesin Boşa Düşmesi

Merhaba Herkese. Ben de geçen çarşamba itibariyle 2012 model otomatik 4x2 Korando Sports la yeniden aranıza katıldım. Çarşamba' dan bu yana 2.000 km yol yaptım. araçtan çok memnun kaldım. zaten burada okuduğum yorumlar etkilemişti beni ve ne kadar doğru olduğunu gördüm. Aracı aldıktan sonra...
  2. faithfoxy

Viteste Stop Etme Arızası

selamlar tekrar. naptınız, verim alabildiniz mi? arabayı daha yeni alabildim. benim usta sorunu çözmüş durumda. en azından 3 gündür bir sıkıntı yaşamadım.
  3. faithfoxy

evet, araç benden önce biraz bakımsız kalmış. o yüzden enjektörler elden geçecek. sorunun çözüleceğini umuyorum, en azından usta emin :) diğer iki parçayı da öğrenince söyleyebilirseniz sevinirim. ben de onları kontrol ettirme şansına sahip olurum. benim araçta eğer yakıt yarım deponun...
  4. faithfoxy

selamlar şu an enjektörler değişiyor. sorunun orada olduğu söylendi ama henüz işlem bitmiş değil. umarım sadece enjektörlerle kalır. benim de aynı, rölantideki titremeden kendini belli ediyor. ustadan çıktığında haber veririm.
  5. faithfoxy

Selamlar. Evet istanbuldayım. Yeriniz nerededir?
  6. faithfoxy

İstanbul'da Gidilebilecek Land Rover Ustası?

Selamlar, hangi ustaya gittiniz ve memnun kaldınız mı? İyi günler.
  7. faithfoxy

Merhaba herkese, ben de 2001 Freelander alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Araç otomatik dizel. Araç D de vitesteyken durduğum zaman stop ediyor. her zaman bu arızayı yapmıyor. Yakıt azken (kırmızı ışığa gelmeden, daha 1 2 seviye yakıt varken) daha fazla yapıyor bunu. stop etmeden önce devir...
  8. faithfoxy

2001 2.0 Td4 Hse Frelander Rolanti Sorunu

selamlar. ben de geçen hafta 2001 model freelander aldım. sizin sorunun aynısı bende de çıktı. d de stop ediyor durduğu zaman ancak boşa aldığım da sorun olmuyor. nasıl çözdünüz sorunu. iyi günler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri