falkannest kullanıcısının son içeriği

1. F

Iveco 80-14

Lastikleri buyutup biraz kesme bicme yapilsa kaportada cok guzel olur SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Arac halen satilik ilaninda SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. F

Iveco 80-14

Hayirli olsun gule gule kullanin. Benim hosuma gitti baya. Farkli modeller de var ama makasli sistem var. Ne kadara aldiniz? Turkiyede var miymis SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Bu araci ben takipteydim. 404 bu. Sanzimaninda problem vardi. 5.000 lira masrafi vardi ve ankaraya goturulmesi gerekiyordu. Sorunsuz diyordu ama arac sanzimandan dolayi yurumuyordu. Lastikleri de bitikti. Satildigini dusunmuyorum yada 15-20 arasina vermistir SM-J700F cihazımdan Tapatalk...
  5. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Sizde 2 adet arac oldugunu biliyordumda sahibindende ayni kiside satilik iki arac gorunce onu siz sanmistim. Antalyada bi ara iki sari unimog vardi, o kisi de siz degilmissiniz :) 2.8 td isuzu motor dedigine gore 25 kurus yakiyor, aracin cekisi de iyi, bende bindim araca iyiydi. 404un ici guzel...
  6. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Bi arkadas 2.8 td isuzu motor koymus, cok guzel olmus SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Evet 404 icin dusunuyorum. Sari miydi sizinkiler? Ben sizi istanbulda yasiyor zannediyordum. Mersedesin hangi motoru olabilir? SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Siz ne tavsiye edersiniz peki motor olarak? perkins 2.5 orjinal motorundan daha iyi degil midir? sizin 404ler bir ara satilikti sanirim sahibindende gormustum istanbulda iki satilik 404 diye hatirliyorum. 50 nc motor sanirim turboluydu. SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Orgasmatron 416ya turbo koydunuzda hiz olarak fark oldu mu? 2.5 dizel perkins motorlu 404e turbo konulsa hizinda degisiklik olur mu? SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Baya ugrasmissiniz ama guzel cozumler bulmussunuz. Sanzimandan sonra araya bir parca koyupta aracin geri gitmesini engelliyorlar diye duymustum ama tam nedir ne degildir bilgim yok acikcasi. Biri bu sekilde soylemisti SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Ankara hurdacilar sanayi sitesinde erdem usta vardi. 0 536 893 6345 numarali telefonu kullaniyordu. Sempatik biri ve sordugum bir cok soruya usanmadan cevap vermisti ve elinde bir cok 406 ve 416 unimog vardi satilik. Muhtemelen suanda da vardir. Toplanmis araclarin baya guzeldi ama fiyatlari...
  12. F

Unİmog Almak İstİyorum.

Guzel arac masaallah. toplamak ne kadara maloldu? SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. F

Iveco 80-14

Iveco 80-14 hakkinda bilgisi olan var mi? Bana unimog u animsatti akslari ama makas sistemi var. Hosuma gitti baya SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. F

Hurda Belgeli Unimog

Takipteyim SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. F

Soygunculuk

Bu ilani gordugumde benim de ilk aklima gelen sey buydu. Bu haline kesinlikle para vermem. SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri