FARMAX kullanıcısının son içeriği

1. F

Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slmlar,genellikle site,konuya yazılan cevaplarla ilgili mail adresime bilgi maili atıyordu,bende bu suretle haberdar oluyordum ama bu kadar zamandır hiç mail gelmedi.neyse sağlık olsun,tebrikler mete bey,kısmetse birdahaki sefere artık.:)
  2. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm.sizleride bekleriz :)
  3. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu olabilir.ancak keltepedeki kar ve zemin durumunu sormak lazım.geçen hafta burda yükseklere kar yağdı.kar kalkmış olsa bile zemin çamur olabilir.gün yaklaşınca onu sorar öğreniriz.
  4. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm.bana uyar.gün yaklaşınca yine haberleşiriz.bu ara buralardayım.
  5. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm.24 nisan perşembe oluyor ama.20 yada 27'si pazar.
  6. F

93 Model Terrano 1 2.7dizel?

Herkese slm, Forumda Terrano 1 hakkında bilgiye ulaşamadım.Bu araç (2.7 dizel) hakkında bilgisi olan paylaşımda bulunursa sevinirim.Terrano II 2.4 benzinli ve 2.7 dizele göre performansı nasıldır ? genel anlamda artıları eksileri konusunda yardımınızı bekliyorum.İyi günler.
  7. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm, benim pc açmıyor, anlamadım.o kadar da stratejik olmaya gerek yok, sen biliyorsun nasıl olsa rotayı :)
  8. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm Metin hocam.Eczacıyım,Karabük merkezde eczanem var.belirttiğiniz gibi ilkin günübirlik yapabiliriz.benden başka kimse yok şimdilik.işin açığı o rotayı (ve bölgedeki diğer rotaları) tamamen öğrendikten sonra temsilcilik olarak faaliyet yapma fikri...
  9. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm Metin hocam, harbiden katır yolu görünüyor :) ilk 5 km tırmanışı aşınca çok yorucu görünmüyor, tabi ki arazi yapısınıda bilmek lazım. tek seferde 33 km çok yorucu olur bence de.ikiye böleriz. yada hiç kasmayız, nasıl olsa eğlencesine yapıyoruz...
  10. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu ben katır yolunu bilmiyorum.keltepe karağaç günübirlik yada isterseniz kamplı yapılabilir.sizlere nasıl uygunsa öyle yababiliriz.
  11. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm arkadaşlar, bu aralar müsaitim ben.beraber program yapabiliriz.görüşmek üzre.
  12. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm Metin hocam, Ali Kemal benim isimim.memnun oldum.ok ben yurda :) dönünce burdan yazarım.bi aktivasyon yaparız.kib.görüşmek üzre.
  13. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm arkadaşlar.Fotometo hocam (sory isminizi bilmediğimden), eğer sizin bildiğiniz rota varsa orayı tercih etmek mantıklı.bir haftalığına kış gelişim eğitimim var, sonra yine buralardayım.görüşmek üzre.
  14. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm.ok.buralardayım.görüşmek üzre.
  15. F

Ynt: Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu slm.yürüyüş yaptığımız, (lakin burda yaşadığımız için kamp kurmadığımız) yerler var.kamp kuran arkadaşlardan yerleri az-çok biliyorum.ben esasen dağcılık yapıyorum.yıl içinde birkaç kez eğitim için 1'er haftalık kamplar yaptığımdan burda kamp yapma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri