FartingBull kullanıcısının son içeriği

1. F

89' Xj Için Cam Fitili

Merhaba abiler, kardeşler, Yeni aldığım 89' XJ için ön cam fitili arıyorum. Hiç bir yerde denk gelmedim. Öneriniz var mıdır? Uydurulabilir mi?
  2. F

Aracı Tanıyanımız Varmıdır.

Merak ettim aracı. İlandan da kalkmış. Ben yeni 89 model aldım.
  3. F

Hafif Arazi/i̇lk/yetkili Servisi+model Tavsiye Ve Yönlendirme

Son karar ne verdiniz acaba? Konuyu hortlatmış olalım :) Ben de hafif arazi aracı bakıyorum bir süredir. Kafamda deli sorular...
  4. F

Tavsiyelerini Almak Isterim.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. O zaman dediğiniz gibi Suzukilere de bakayım.
  5. F

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Aracınız çok güzel. Baya da uğraşmışsınız daha da güzelleşmiş, maşallah. Ben de Grand Cherokee 2.7 CRD ile Cherokee 3.7 arasında kaldım. Piyasa da baya uçmuş vaziyette. Acaba İzmir'de bildiğiniz iyi bir Jeep ustası var mıdır?
  6. F

Tavsiyelerini Almak Isterim.

Selamlar, Muğla/Akyaka'da, orman içinde, stabilize yol ile ulaşılan bir arazim var. Gerek araziye ulaşım gerek etrafındaki yerlere gidip gelebilmek ve hatta farklı lokasyonlara da sürebilmek için hafif arazi aracı almak istiyorum. Bütçem 110.000 TL. Kafamda da eski Toyota Land Cruiser HJ60...
  7. F

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar, Uzun yıllardır güzel ülkemin ve dünyanın bir çok yerini motosiklet ile gezmiş bir mühendisim. Şu sıralar hafif arazi aracı almak istiyorum ve gezilerimi o araçla sürdürmek niyetindeyim. Bu kadar bilgili insanların bulunduğu bu forumu yıllar önce keşfetmiştim fakat üye olmak bugüne...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri