fatih61 kullanıcısının son içeriği

1. fatih61

2.0 Td Sportage

Benim ölçümüm arazi ve şehir içinde uzun yolda tabiki tüketim düşer. Besta ya 1.5 cerato motoru yetersiz gelir diye düşünüyorum.
  2. fatih61

2.0 Td Sportage

2.0 turbo dizel interkoler motor 87 hp. Yakıt şuan 40-50 kuruş arası. Beygir düşük ama çekişi hızlanması çok iyi standart lastik ebatları 205/70/15 benim kullandığım lastik 235/75/15 deestone mud clawer lastik ebatını büyük takmama rağmen performansda değişiklik yok. Ama bestaya motor atmayı...
  3. fatih61

2.0 Td Sportage

Uzun süre dizel 4x4 bir araç aradıktan sonra 2000 model 2.0 td sportage almaya karar verdim. Geniş rahat bir araç piyasada pek bilinmiyor fazla da yok ancak parça sıkıntısı da yok aldıktan sonra ön takımını amortisörlerini değiştirdim ve mt lastik taktım. Standart hali bana alçak geliyordu 5,5...
  4. fatih61

1996 Kıa Sportage

2000 modelini aldım memnunum rahat bir araba parça sıkıntısı yok. Temiz hırpalanmamış bir araç bulursanız memnun kalacağınız bir araba
  5. fatih61

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur 2.5 dizel için teşekkür ederim
  6. fatih61

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur merhaba özay bey adresim fatihyasin_yilmaz_61@hotmail.com bana da gönderirseniz sevinirim teşekkürler.
  7. fatih61

Beraber Bir Defender Yapalım

Ynt: Beraber Bir Defender Yapalım ahmet abi motor ne oldu 3.1 e geçtin mi görmüyorum bu ara senin laneti
  8. fatih61

dalkıran montaj ve ekipmanlar

Ynt: dalkıran montaj ve ekipmanlar gerçekten çok güzel olmuş nerden temin ettiniz ?
  9. fatih61

Toyota Hılux Ln106 Revizyonda :)

Ynt: Toyota Hılux Ln106 Revizyonda :) bide şnorkel taktın mı tamamdır.
  10. fatih61

TRT Zor Yollar yeniden başlıyor işte yeni araçları

Ynt: TRT Zor Yollar yeniden başlıyor işte yeni araçları ;D şu series in opeli çektiği foto süper
  11. fatih61

Ahşap Defender Torpido Yapımı

Ynt: Ahşap Defender Torpido Yapımı çok güzel olmuş gösterge paneli defender ın mı yok başka bir araçtan mı ?
  12. fatih61

Ynt: Toyota Hılux Ln106 Revizyonda :) pazar günü ordayım bensiz boyamayın arabayı haa ;D
  13. fatih61

Ynt: Toyota Hılux Ln106 Revizyonda :) NE ZAMAN BİTİYOR BOYA
  14. fatih61

Ynt: Toyota Hılux Ln106 Revizyonda :) kasım abi metalik mavi ya da kırmızı yakışır senin arabaya

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri