FatihAtagun kullanıcısının son içeriği

1. F

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer 12m3 mabirsen

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer 12m3 Mabirsen Mehmet Öğretmenim, Yazı dizinizin tamamını yeni okuma fırsatım oldu. Hayırlı olsun.. Birde maliyetlerden bahseder misiniz? Size toplamda kaç saat işgücüne ve ne kadar maliyeti oldu? Ayrıca akü seçimindeki tercihiniz hangi tip ve kaç...
  2. F

Husky Felen 2-3 5 Mevsim Çadır

Ynt: Husky Felen 2-3 5 Mevsim Çadır Merhaba, Bugün telefonu evde unuttuğum için kapalı kaldı Evet çadır duruyor. İlgilenirseniz arayabilirsiniz İyi akşamlar...
  3. F

Ynt: Husky Felen 2-3 5 Mevsim Çadır slm evet çadır hala duruyor
  4. F

Outdoor Spor Güneş Gözlüğü

Ynt: Outdoor Spor Güneş Gözlüğü Bu ürünlerde Amerikadan geliyor ve bunlarda Çin malı... Sizin fiyatlar 3 katı pahalı.. Ebaydan bunları çok daha ucuza alabiliyoruz iken sizin fiyatlar çok değil mi ? Buyrun kontrol edin...
  5. F

Kanyon geçişleri için gerekli malzemer

Ynt: Kanyon geçişleri için gerekli malzemer Elbette kaynaklardan bilgi almak çok güzel ama bence bu işin uzmanlarından da işin detaylarını öğrenmekte fayda var.. Bir dağcılık klubü size istediğinizden fazlasını, tüm detayları verecektir diye düşünüyorum.. Selamlar..
  6. F

Harmanköy - Bilecik Kanyonu

Ynt: Harmanköy - Bilecik Kanyonu Teşekkürler güzel bir bilgi olmuş.. Keşke birazdaha görsel ekleseydiniz..
  7. F

Gezenbilir; Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16-17 Haziran 2012)

Ynt: Gezenbilir; Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16-17 Haziran 2012) Tebrikler çok güzel bir etkinlik olmuş..
  8. F

Ynt: Husky Felen 2-3 5 Mevsim Çadır Merhaba, Husky felen 2-3 çadırdan bende satıyorum. Ürün sıfır sayılır... İstediğim rakam 490 TLdir. Sadece 1 etkinlikte uludağda kullandım. Yırtığı patlağı çatlağı bırakın hiçbir deformasyonu yoktur. Sıfır gibidir. Detayları için aşağıdaki linkten...
  9. F

ikinci el 4-5 mevsim çadır arıyorum

Ynt: ikinci el 4-5 mevsim çadır arıyorum Husky felen 2-3 var... İstediğim rakam 490 TLdir. Sadece 1 etkinlikte uludağda kullandım. Yırtığı patlağı çatlağı bırak hiçbir deformasyonu yoktur. Sıfır gibidir. Detayları için aşağıdaki linkten inceleyebilirsin İlgilenirsen 0532 505 08 79...
  10. F

Outdoor Spor Güneş Gözlüğü

Ynt: Outdoor Spor Güneş Gözlüğü Bu ürünlerin menşei nedir üstadım
  11. F

Sadece Gezenbilir'e Özel Columbia Çakılar

Ynt: Sadece Gezenbilir'e Özel Columbia Çakılar Hocam ilk çakıdan daha varmı elinizde ?
  12. F

60 LIK DELİKANLILARIN KAÇKAR ZİRVE VE TRANS SERÜVENİ

Ynt: 60 LIK DELİKANLILARIN KAÇKAR ZİRVE VE TRANS SERÜVENİ Gerçekten tebrik ediyorum. İnsan baktıkça çok imreniyor vallahi..
  13. F

Hasan Dağı Solo Tırmanış Raporum (21 - 23 Eylül 2012)

TEbrikler güzel bir solo etkinliği olmuş. Biraz daha görsel olsaydı çok daha sevinirdik.. Selamlar..
  14. F

Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Özel %20 İndirim!.

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Özel %20 İndirim!. Selamlar, Kampanya Kodumuzu aldık, mağazaya hafta sonuna gideceğimden soruyorum. Kampanyanın bitiş tarihi ne zamandı acaba ? Teşekkürler
  15. F

Hasan Dağı.Güney Rotası Kış Çıkışı. Fatih Sinan Çimen

Ynt: Hasan Dağı.Güney Rotası Kış Çıkışı. Fatih Sinan Çimen Bir Akut ekibinden (!) kasksız tırmanış izlemek büyük üzüntü verici.. :( Çok tedbirsiz bir tırmanış ve iniş olduğu görülüyor.. Daha bilinçli davranmaları gerekir..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri