fbugra1907 kullanıcısının son içeriği

1. fbugra1907

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

hocam ithal değil çakmasını yapmış milleti kandırmaya çalışıyor.
  2. fbugra1907

utanmadan bir de niewiadow diye koymuş. İçinde gerçek niewiadow'un sağladığı hiçbir donanım yok. resmen dolandırıcılık umarım kimse kanıp almaz.
  3. fbugra1907

niewiadow nt 126 alabilirsiniz. 750 kg altı ve donanım olarak full.
  4. fbugra1907

Pandemi De Kamp Yasağı

araştırdığım kadarıyla jandarma görürse sorun olabiliyormuş
  5. fbugra1907

Merhabalar, fikirlerinizde çok haklsınız. yerli firmalar temel ihtiyaçların neredeyse hepsini opsiyonel yapıyor. Eğer kalabalık bir aile değilseniz Niewiadow alabilirsiniz. Ben de neredeyse bütün yerli firmaları inceledim ve hiçbiri donanım olarak tatmin etmedi .en son temiz ikinci el bir...
  6. fbugra1907

bence yerli karavan artık bu fiyatlardan alınmaz, alınmaması gerekiyor.
  7. fbugra1907

Niewiadow Nt 126

Arkadaşların burada konforsuz alan demelerinin sebebi karavanın konforlu veya konforsuz olmasından değil, evlerinden çıktıktan sonraki kamp hayatını bu şekilde tarif etmelerinden. Ayrıca gayet de konforlu bir karavan. yaz yada kış kampında farketmez günün sadece uyku kısmı karavanda geçiriliyor...
  8. fbugra1907

Çok güzel noktalara değinmişsiniz. Özellikle çoğu yerli karavana temel ihtiyaçlar için gereken donanımları ekletince fiyatları avrupa karavanlara denk geliyor nerdeyse. Ozaman yerli karavanların ne anlamı kaldı. Fiyat donanım performans üçlüsünü dengelemeleri gerekiyor yoksa fiyat + kdvli...
  9. fbugra1907

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Yerli üretimleri desteklemek lazım ancak yerli üretimlerin aynı donanımla çok da fiyat farkı kalmıyor ithal karavanlara göre örnek olarak carpentoda yaşamak için temel ihitiyaç ne varsa hepsi opsiyonel. Bu şekilde ki bir politika çok yanlış. Ülkemizde daha karavan kültürü yeni gelişirken bu...
  10. fbugra1907

Niewiadow Nt 126

Estafirullah hocam. Herkesin tercihlerine saygimiz sonsuz.
  11. fbugra1907

Niewiadow Nt 126

bir sonraki almak istediğim karavan o zaten ancak daha pahalı ve 750 kg sınırında olduğu için o2 sınfında teslim ediyorlar diye biliyorum. bu yüzden de şu an için bana uygun değil.
  12. fbugra1907

Niewiadow Nt 126

Beni tanımadan konuşuyosunuz. buraya yeni üye olmamdan böle bir kanıya varamassınız. Ben sadece kendi fikirlerimi savunuyorum ayrıca benim bahsettiğim konunun bedavacılıkla uzaktan yakında alakası yok. ben kamp alanlarını sevmiyorum kalabalığı sevmiyorum. bu yüzden de bana uygun değil. size...
  13. fbugra1907

Niewiadow Nt 126

sıfır almadım. ayrıca yerli firmalarıda bu özellikleri eklesen zaten bu fiyatları buluyorsun hatta geçiyor. freni opsiyonel koyup 54000 + kdv donanımsız koyan türk firmaları var. bu firmalar mı ucuz? fiyat performans açısından değerlendirmek gerekiyor.
  14. fbugra1907

Niewiadow Nt 126

merhaba bizde sizden esinlenip bir tane aldık :)
  15. fbugra1907

Niewiadow Nt 126

dostum kamp alanlarına bağlı kalıp kalabalıkla kamp yapmak, özgür olmamak senin tercihin. bence karavancılık bu değil.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR