ferfecir kullanıcısının son içeriği

1. F

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Sağol Yusuf abi, teşekkür ederim.
  2. F

Fotoğraflarla Kastamonu

Ynt: Fotoğraflarla Kastamonu Arkadaşlar merhaba, Bu güzel fotografların altına Kastamonu'nun neresi oldugu yazılsada, fırsatını buldugumuzda canlı canlı görsek ne güzel olurdu.
  3. F

Gezenbilir Kastamonu Grubu

Ynt: Gezenbilir Kastamonu Grubu Ad - Soyad: Semih ÇAKIR Doğum Tarihi ve Yeri: 1974 - Kahramanmaraş Memleket: Kadirli - Osmaniye Semt: Kastamonu - Merkez İlgi Alanı: Doğa, su avcılığı
  4. F

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Teşekkür ederim hoşbulduk. Sayın derindeniz1 ben sahibinden.com da Sebiha hanımın karavanını bir türlü bulamadım. Forumda Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım bölümü var. Hem tartışılmış olur. Hemde ben aracı bulmuş olurum. Aracın...
  5. F

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Merhabalar gezenbilir topluluğu, Forumu uzun süredir takip etmeme rağmen burada kendimi tanıtmak bu güne nasip oldu. Ben Semih ÇAKIR, Kahramanmaraş 1974 doğumluyum. Ailem osmaniye'de yaşıyor. Askerim, aynı zamanda elektronik devre tasarımı yapan bir şirkette 7...
  6. F

Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor?

Ynt: Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor? Kardeşim ve ben 3 yıl önce bir av bayiine çadır almaya gittik. Benim için 6 kişilik, kardeşim için 2 kişilik aldık, tabii tecrubesiz oldugumuz için bakkaldan toz şeker alır gibi alıp çıktık. Benimki tek kat çıktı, havalandırması da iyi...
  7. F

12v Klima Prototip Çalışması

Ynt: 12v Klima Prototip Çalışması 60 watt peltier elektronikçilerde 5-6 sene önce 25 liraya satılıyordu. Şimdi daha da ucuzlamıştır.
  8. F

Ynt: 12v Klima Prototip Çalışması Atilla abi anlatmak istediğim şuydu. Bu peltierler az iş yapar çok elektrik yakar. Yani yaktığı elektriğin yarısını ısınan tarafını ısıtmak için kullanır. "Peltierde ısınan yüz diye bir şey yok" cümlenizi, ben ısınan yüzü gayet iyi soğutuyorum diye anlıyorum...
  9. F

Karavanda Elektrik İhtiyacını Güneş Paneliyle Karşılamak?

Ynt: Karavanda Elektrik İhtiyacını Güneş Paneliyle Karşılamak? gücü 5 watt mış. minik bir aküyü (avuç içine sığanlardan) doldurabilir. Amaca bağlı işinize yarayabilir yani.
  10. F

Ynt: 12v Klima Prototip Çalışması Peltierler yaklaşık %50 verimle çalışıyor. Enerjinin yarısını soğutma yapılan kısma, yarısınıda ısıtma yapılan kısma harcıyorlar. Siz ısınan yüzün sıcaklığınıda henüz dışarı atmamışsınız. Bu şartlarda ortam sıcaklığının 1 derece bile düşmemesi gerekiyor. Yani...
  11. F

Motosikletle Karavan Çekilir mi?

Ynt: Motosikletle Karavan Çekilir mi? Benim babam 6-7 yıldır 200 kilo römorku çekiyor. Günde ortalama 50 km. Ama tehlikeli, tavsiye etmem
  12. F

Karavanda Elektrik İhtiyacını Güneş Paneliyle Karşılamak?

Ynt: Karavanda Elektrik İhtiyacını Güneş Paneliyle Karşılamak? Merhabalar, Ben henüz bir karavana sahip değilim. İnşallah bir gün benimde olur. Bu başlık altında yazılanları uzun süredir takip ediyorum. Güneydoğudayım, askerim. Ama geçen yıla kadar Ankarada elektronik devre tasarımı yapan bir...
  13. F

Karavancılık Üzerine Bir Söyleşi (Alıntı)

8 metrekarede hayat oh ne rahat! Türkiye’de karavanda yaşayanların sayısı her geçen gün artıyor; üstelik bir dernekleri bile var. 8 metrekare alanda yaşamayı tercih edenler hayatından memnun: ‘Beş yıldızlı otellerden bile daha konforlu. Geze geze yaşıyoruz’. Son yıllarda herkes başını sokacak...
  14. F

Karavanda Uzun Süre Yaşanabilir mi?

Merhabalar, Ben foruma yeni kayıt oldum. Hayatımda gördüğüm karavan sayısı 5'i geçmez. Hiç bir karavanın içinede girmedim. Forumun karavan bölümünü neredeyse baştan sona okudum. Forum karavanlar konusunda bir miktar bilgi edinmeme yardımcı oldu. İşim gereği 2 yılda bir şehir değiştiriyorum. Daha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri