foxhq kullanıcısının son içeriği

1. foxhq

Bursa Nilüfer Misi Kampıng Yardım

Ynt: Bursa Nilüfer Misi Kampıng Yardım 2-3 hafta önce gitmiştim inşaattı daha,ayrıca kamp alanına benzer bir yeri yoktu
  2. foxhq

İzmir'e Gitmek İçin Otostop Yolu Tavsiyesi

Ynt: İzmir'e Gitmek İçin Otostop Yolu Tavsiyesi +40° 12' 46.79", +28° 40' 53.17" buyur hocam
  3. foxhq

Otostop İle Ege Ve Akdeniz Turu

Ynt: Otostop İle Ege Ve Akdeniz Turu kuşadasında unuttum kesin,sağlık olsun bir dahakine daha dikkatli oluruz ;D
  4. foxhq

İzmir'e Gitmek İçin Otostop Yolu Tavsiyesi

Ynt: İzmir'e Gitmek İçin Otostop Yolu Tavsiyesi en uygun güzergah metroya atla küçük sanayide in orada gölyazı otobüslerine bin gölyazı yoluna giren yolda in oradan otostop çekmeye başla hep oradan çekeriz en fazla 10 dk bekledik ;D
  5. foxhq

Ynt: Otostop İle Ege Ve Akdeniz Turu Bodruma kadar geldik cüzdanı kaybettiğimi farkettim >:( geri döndüm :(
  6. foxhq

önümüzdeki bir hafta içinde eğer arkadaş bulabilirsem izmirden antalyaya kadar otostop ile gezebileceğim bir tur düşünüyorum. 2kişilik çadırım var gerekirse 3 kişi bile sığışabiliriz ;D Yaş 19 civarı biri olursa daha iyi olur.Gelecek arkadaş yürümeyi seven kamp çilesini çekebilecek yeni yerler...
  7. foxhq

Güney Sahillerinde Ücret Ödemeden Kamp Yapılacak Yer Neresi Olabilir ?

Ynt: Güney Sahillerinde Ücret Ödemeden Kamp Yapılacak Yer Neresi Olabilir ? ben de öyle duymuştum geçen yaz bodrum sahilde kurduk sorun olmadı
  8. foxhq

Kamp Ve Yol Arkadaşı

Ynt: Kamp Ve Yol Arkadaşı bizimki de beni ekti ;D ağustosa kaldı artık
  9. foxhq

Güney Sahillerinde Ücret Ödemeden Kamp Yapılacak Yer Neresi Olabilir ?

Ynt: Güney Sahillerinde Ücret Ödemeden Kamp Yapılacak Yer Neresi Olabilir ? sahilde kurabilirsin hocam duş işi gerçekten sıkıntılı denize gir çık temizlenirsin artık ;D ya da otellerin sahildeki duşundan faydalanabilirsin
  10. foxhq

Kamp Ve Yol Arkadaşı

Ynt: Kamp Ve Yol Arkadaşı ne ara gittin geldin haberimiz yok :)
  11. foxhq

Antalyadan İzmire Otostop + Uyku Tulumuyla Seyehat

Ynt: Antalyadan İzmire Otostop + Uyku Tulumuyla Seyehat Ne zaman başlıyacaksın ne kadar sürecek?
  12. foxhq

Kamp Ve Yol Arkadaşı

Ynt: Kamp Ve Yol Arkadaşı skype : birkan.x facebook kullanmıyorum buradan haberleşelim
  13. foxhq

Kamp Ve Yol Arkadaşı

Ynt: Kamp Ve Yol Arkadaşı Aynı tarihlerde izmirden başlıyoruz bizde, kaç gun sureceği belli olmaz 10gunde olabilir 1ayda surebilir
  14. foxhq

Kamp Ve Yol Arkadaşı

Ynt: Kamp Ve Yol Arkadaşı Bursadayız 2 kişiyiz izmirden antalyaya kadar kıyı şeridini dolaşıp gezmeyi düşünüyoruz.Geçen sene aynı rotadan izmirden bodruma kadar gidebildik bu sene hedef antalya

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR