freedom.gg kullanıcısının son içeriği

1. freedom.gg

Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

Çok teşekkür ederim.. :)
  2. freedom.gg

Biz bu minik evimle sona geldik, biraz uzun sürdü bolca tecrübeli sıkıntılı geçti ama bir o kadar da hayatım boyunca belki yapamayacağım tecrübeler ve işler kazandım :) artık proje çizimi ve ruhsat vs. İşlerimiz kaldı bununla ilgili sonuçları da paylaşırım. Öncelikle kadınlar olarak, içimizdeki...
  3. freedom.gg

Ne kadar doğru anlatmışsınız ve bu konuda ne kadar sıkıntı çektiğimi anlatamam. Ama sonra her şeyi kendim yapmaya başlayınca ihtiyacım bile kalmadı :) şuan sona geldik her şey tamam dekoratif şeylerle uğraşıyorum, güneş panelleri de hazır :) yarın proje çizimi için mühendisle görüşeceğim :)...
  4. freedom.gg

Öncelikle yorumlar fikirler için çok teşekkür ederim, daha önce karavan deneyimim olmadığı için ne eksik ne fazla yaşadıkça göreceğim dedim :)) bu ayrıntıları dikkate alıp, tekrar düzenleme yapacağım çok haklısınız. Şuan mevcut düzen tam istediğim gibi oldu, alan dar ferah olsun istedim ve ben...
  5. freedom.gg

Mutfak tezgahı için koruyucu, su vs. Dayanıklı nasıl bir ahşap koruyucu malzeme ya da vernik kullanabilirim acaba ? :( bu konuda bilgili bir yer bulamadım. Bir de güneş paneli için iyi, uygun fiyatlı bir firma var mı önerebileceğiniz? Kargo ile gönderiliyor mu yoksa bulunduğum şehir de mi bulmam...
  6. freedom.gg

İnanılır gibi değil bitiyor resmen:) küçük işlerle uğraşıyorum. Boyama, dekorasyon tamam, yatak için ortaya koyulan tahtanın birini masa yaptım ama diğeri boşta kalıyordu sonra ikisini gördüğünüz yaprak menteşe gibi aparatla birbirine bağladım birde yukarı halat astım, hem tekli masa hemde...
  7. freedom.gg

Yüreğinize sağlık çok teşekkürler, çok az kaldı
  8. freedom.gg

Çok teşekkür ederim çok sağolun
  9. freedom.gg

Merhaba, yatak- koltuk kısmı ve mutfak dolapları bitti, baya ilerledim :) zor kısımları atlattım bundan sonrası daha kolay geçecek umarım :)
  10. freedom.gg

Merhaba! Büyük bir kısmını bitirdim terası kapladım(boşluk olan yerler güneş paneli için) , şimdi mobilyalara geçiyorum :)
  11. freedom.gg

Bende yeni keşfettim bu ürünü ve çok pratik mantıklı geldi, teşekkür ederim, bende bundan kullanayım o zaman :)
  12. freedom.gg

Merhabalar, taban kısmı için laminant parke yerine şu malzemeden kaplamayı düşünüyoruz, daha önce yapan, deneyen var mı acaba?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri