freegraf kullanıcısının son içeriği

1. freegraf

Baş La Dim.....j9

Epey bir uzun aradan sonra Selamunaleyküm.Ahali..konu ne durumda, biraz ortalığı harlayalım mı.
  2. freegraf

Araç İçi Buzdolabı

Selam ve takip
  3. freegraf

Burhaniye Altın & Cunda Ada & Edremit Barbaros Kamping Gezisi

Selamlar ve iyi paylaşımlar,iki senedir bahsi geçen yerlere biz de uğruyoruz.Geçen hafta gemi yatagında ağaya beleş babında,kamp yaptık.vc ve duş mevcut.bu sene yeni halka açılmış.karavancılar da vardı ama sadece kamp o kadar.Allah nasip ederse birkaç ay içinde oraya yarı zamanlı yerleşeceğiz.TR...
  4. freegraf

Akü - İnverter - 12, 220v Oto Buzluk Hakkında Yardım

selam ve takip kolaylıklar dilerim.
  5. freegraf

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

S.a.Arkadaşlar herkese hayrlı sabahlar ve işler,eyer birgün yolunuz buraya düşerse Terios ve TeriosBirinci nesil olarak buluşabiliriz.böyle bir logomuz da var.iyi paylaşımlar.
  6. freegraf

S.a.sn.Arkadaşlar uzun ara verdim

S.a.sn.Arkadaşlar uzun ara verdim
  7. freegraf

Gürcistan Eylül 2017

Paylaşım için teşekürler,Bizim kapıdaki sıkıntılar beni hep düşündürmüştür.Gereksiz ve de tamamen kasıtlı gibi,bal ve ceviz geciren var yakalanan var onlarda bana ilgic gelmişti.iyi paylaşımlar dilerim.
  8. freegraf

Daihatsu Terios 1.3 Ön Şaft Tamiri

iyi paylaşım teşekürler.Birinci nesil terios diye bir grubumuz var fece üzernden katkıda ve paylaşımlarda buluna bilirsiniz.kolaylıklar dilerim.
  9. freegraf

Manuel Vinç

Selamlar ve iyi paylaşımlar konu epey eski ama bir ateşleyelim bakalım son 2 senelik sessizlikten sonra konu hangi aşamaya gelmiş.Bana seyyar bir vinc makul geliyor.Resmi evrak vs ler le arası olmayan biri için bile bulaşık olunabilinir.Birde bir ton civarındaki araclar için neden...
  10. freegraf

Hayrlı olsun güle güle eskit yaşca sizden daha yaşlıyım o zaman ismen hitab etsemde samimiyet hissi iiçinde olacağından kusur kapsamına giremeyiz.iyi paylaşımlar.Bizim diğer feyso amca grubu ufak ufak yolda gidiyoruz...
  11. freegraf

Anlaşılan havalar ssoğuk ondan .ben kendi capımda bir terios grubu toparlamaya çabalıyorum.Bakalım hayrlısı iyi olur inşaallah.
  12. freegraf

13. freegraf

Istanbul Terioscular

Anlaşılan gelen giden yok.
  14. freegraf

Yaklaşık 50 kilik bir terios kullanıcısı kaydı var ama ortalıkta kimse yok.arkadaşlar neredesiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri