fthkrdmn kullanıcısının son içeriği

1. fthkrdmn

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Direk benim mesajım sonrasında böyle bir yargılama yaptığınız için alındım. Dediğim gibi tecrübeye değer veririm ve kesinlikle dikkat ederim. Ayrıldığım söylenemez, çocuk değiliz ancak gereksiz şekilde kırılmadım dersem yalan olur. İnsanlar konusunda sonuna kadar haklısınız, acemi olduğum bir...
  2. fthkrdmn

@fusel En iyi olarak yorumum, fiyat performans oranı içindi yanlış lanse etmeye gerek yoktu. İyiyi ve kötüyü ayırt edebilmek için dışarıdan bakan bir göz olarak, eşit standartlardaki belli özellikleri bilmek yeterli diye düşünüyorum. Bütün firmaları arayıp görüşüp fikir aldığım için böyle bir...
  3. fthkrdmn

@AKMühendis Yaşınıza ve tecrübenize saygım sonsuz ama bu şekilde kırıcı yorum yapmamanızı tavsiye ederim. Evet ben amatorüm ancak bakınca mobilyadaki kaliteyi ve insanı ayırt edebilyorum. Şirketle alakam yok, kendim uçak teknisyeniyim ve bu şekilde yargılanmak gayet çirkindi. Yinede teşekkür...
  4. fthkrdmn

Sizin gibi tecrübelerin düşünceleri benim için önemli öncelikle teşekkür ederim, @AKMühendis Kalite detaylı incelemede anlaşılıyor, elindekini kendi imkanlarıyla üretmiş. güney karavan tavsiyesi için teşekkür ederim ama malesef çok fazla tercihim değil. Diğer üreticiler içinde dolu donanımla...
  5. fthkrdmn

Merhaba arkadaşlar, abilerim, aranıza yeni katıldım, bir süredir 750kg altı 4 kişilik bi karavan için detaylı araştırma yapıyorum, konusu dönen her firmayla görüştüm, sanırım fiyat performans en iyi ürünü sektörde yeni olan carvan çıkarıyor. Gidip görüştüm gayette ilgili sıcak bir arkadaş...
  6. fthkrdmn

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, İstanbuldan Fatih. 25 yaşındayim. Uzun bir heves etme ve arastirma döneminden sonra kendime bir çekme karavan sipariş verdim. Beraber güzel vakitler geçirmek dileği ile.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri