galiptanyel kullanıcısının son içeriği

1. galiptanyel

Yükseltme Yapmadan 15inç Jant Da Max. Kaç Yanak Lastik Kullanabılırım?

Ynt: Yükseltme Yapmadan 15inç Jant Da Max. Kaç Yanak Lastik Kullanabılırım? yükseltme olmadan mt lastik isterseniz kumho 195/80/15 kl71 eğer at lastik takacam derseniz bf. nacizane benim tecrübemdir.
  2. galiptanyel

2000 model 3.2 v6 frontera almak üzereyim

Ynt: 2000 model 3.2 v6 frontera almak üzereyim sizde sakın yanlış anlamayın ama ben sizin gibi yakıt ekonomisi yapamıyorum. merak ediyorum nasıl bu kadar az yakıt yakıyorsunuz aracların belirli yakıtları vardır lpg belli oranlarda düşürür yakıtı. sizde arkadasa bilgi vermek adına rakamlar...
  3. galiptanyel

2000 model 3.2 v6 frontera almak üzereyim

Ynt: 2000 model 3.2 v6 frontera almak üzereyim 1,6 dizel ford focus kullanıyorum 400 yaktığını hiç görmedim ???2 araç olarak benzinli 1,3 jimny sahibiyim lpg yok benzinde 450 yakıyorum bu yakıtı nasıl düşürüyorsunuz banada anlatın lütfen..
  4. galiptanyel

jimny lastik yardım

Ynt: jimny lastik yardım 195 80 15 taktım çok memnunum ses olayı çok az arazi performansıda gayet iyi tavsiye ederim.
  5. galiptanyel

TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi

Ynt: TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi tkp
  6. galiptanyel

Bir CJ hikayesi de bizden olsun..

Ynt: Bir CJ hikayesi de bizden olsun.. takip :)
  7. galiptanyel

Off Road Yarışçısı Arayan Firma Varsa Buradayım.

formulaz rizede yapılıyor. ama rizede böyle cesaretli pilot çok :) adamlar frensiz tahta arabalarla yarışıyor bundan daha delicesi varmı :)
  8. galiptanyel

Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

kolay gelsin güzel olacağa benziyor
  9. galiptanyel

5 X 139.7 - 7 İNCH 15 KROM JANT

Ynt: 5 X 139.7 - 7 İNCH 15 KROM JANT jimny ye uyarmı acaba ofsetde sorun yaşarmıyız araçda yükseltme yok. şu anda standar jantında 195/ r 15 kumho kl 71 var. 2 takım jant lastik yapmak istiyorum.
  10. galiptanyel

Off-Road araçları

Ynt: Off-Road araçları aracı yükseltmeden bu ebat sığdımı araça bende almayı düüşünüyorum.
  11. galiptanyel

SUPER SWAMPER TSL Lastik 200km ve 5*139,7 Suzuki jantı

Ynt: SUPER SWAMPER TSL Lastik 200km ve 5*139,7 Suzuki jantı jantların resimleri varmı acaba?
  12. galiptanyel

jimny lastik yardım

Ynt: jimny lastik yardım jimny' 195/ 80 /15 kumho kl71 takmayı düşünüyorum sorun yaşarmıyım acaba. bana yardımcı olabilirmisiniz. aracı şu anlık yükseltmek istemiyorum. 215/75/15 kumho kl71 de düşündüm ama yükseltmeden takamam sanırım.
  13. galiptanyel

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 364. GALİP TANYEL (RİZE)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri