gebu kullanıcısının son içeriği

1. gebu

Vergi İndirimi

Ynt: Vergi İndirimi sigorta şirketinden yazıyı almak için herhangi bir ücret ödediniz mi?
  2. gebu

Ssang sohbet köşesi

Ynt: reklamda petrol ofisi %4 daha fazla km gitme bazı akaryakıt istasyonlarında zaten mazotu %7 indirimli satıyorlar. Bu 100 liralık mazota 7 liralık daha mazot verdikleri anlamına geliyor. 7 liralık mazotla benim arabam (ssangyong actyon) yaklaşık 18 km yol yapıyor. (10kmde 1lt mazot...
  3. gebu

acil yardım lütfen

Ynt: acil yardım lütfen araç 4x2 ve manuel vites adam sadece piyasasından biraz aşağıya yazmış
  4. gebu

Gezenbilir İçin Oylarınızı Bekliyoruz!.

Ynt: Gezenbilir İçin Oylarınızı Bekliyoruz!. bende oyumu kullandım. Gezenbilir.com u seviyorum :)
  5. gebu

Aranıza Hoşgeldim...

Ynt: Aranıza Hoşgeldim... aracınız hayırlı olsun Kazasız belasız sürün inşallah. aracınızdan memnun kalacağınıza inanıyorum. Nisan ayından beri ssangyong kullanıcısıyım çok memnunum. yolların durumu hiç önemli değil her şartta gidebiliyor. :)
  6. gebu

Motor Arızası

Ynt: Motor Arızası birde aracınızın stop mişürünü kontrol ettirin.
  7. gebu

Motor Arızası

Ynt: Motor Arızası kontak anahtarındaki immobilizer manyetik alanda falan kalmış olabilir. Yedek anahtarınız varsa onunla çalıştırmayı deneyin Eğer sarsıntı yapmadan normal çalışırsa bilin ki sorun anahtarınızda. Mazot filtresinin değişim kilometresi gelmiş olabilir. Tıkanmaya yakındır...
  8. gebu

airbag lambası

Ynt: airbag lambası Sonunda fırsat bulup aracımı Diyarbakır daki servisine götürdüm. Sağ olsunlar güler yüzlüler ve çaylarının tadı süper. Ücrette talep etmediler. Bilgisayar ile airbag lambası söndürüldü. Direksiyona sert vurmayla bu hatanın olacağını söylediler. (hata koduna bakarak) Malum...
  9. gebu

airbag lambası

Ynt: airbag lambası aracım 10 plaka
  10. gebu

airbag lambası

Ynt: airbag lambası ilginize teşekkür ederim En kısa zamanda soluğu serviste alacağım ve yapılanları burada aktaracağım. Saygılarımla
  11. gebu

airbag lambası

ssangyong actyon 4x4 a/t kullanıcısıyım. merak ettiğim bir soru var. içinizde aracının airbag lambası yanan oldu mu? Nasıl söndürüldü?(manuel bi şekli varmı yoksa bilgisayaramı bağlatmak lazım) birde aracdaki sorun ortadan kalksa ışık kendiliğinden söner mi yoksa hafızaya mı alır? İlginiz için...
  12. gebu

buji sulanması

Ynt: buji sulanması sekmanlardan olup olmadığını -kompresyon test saati- ile silindirleri tek tek ölçerek anlayabilirsiniz. eğer ıslatan silindirde basınç diğerlerinden bariz düşükse sorun sekmanlardadır. Birde ustamın dediği gibi külbütör kapağını açıp sadece ıslatan silindire yeniden subab...
  13. gebu

SAHİBİNDEN 4X4 ACTION 70.000KM OTOMATİK

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-sahibinden-4x4-action-64-000km-82390972/detay/ ARACIM SSANGYONG ACTION A/T 4WD 2.0 MODELİDİR SUNROOF - PARK SENSÖRÜ - EURO4 EMİSYON - ENTEGRE PORYA KİLİT SİSTEMİ - PART TİME 4X4 ÇEKİŞ SİSTEMİ - OTOMATİK KLİMA - ELEKTRİKLİ...
  14. gebu

Hangisini Alırdınız?

KESİNLİKLE SSANGYONG. BİR KERE ALDIM KALİTEYİ GÖRDÜM. HALA SSANGYONG KULLANIYORUM. ACTYON'IM VAR SATARSAM KYRON MODELİNDEN ALICAM. TEK DERDİM BAGAJININ KÜÇÜK OLMASI. KYRONLA BUNU HALLETMİŞ OLACAĞIM.
  15. gebu

GEZENBİLİR STİCKER I

ARKADAŞLAR ARACIMA VE MOTORSİKLETİME GEZENBİLİR STİCKER I YAPIŞTIRMAK İSTİYORUM. NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİZ BİLGİSİ OLAN VER MI?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri