Genc35 kullanıcısının son içeriği

1. G

2004 Model Volkswagen Volt Karavan Yapımı

masallah sabırsızlık ile bekliyorum anadolu yakasının neresindensiniz acaba bende ilerliyen zamanlarda trasnporter vito tarzı bir arabayı camper yapmak istıyorum 2004 2005 model arası ama bakalım hic tercubem bilgim yok sizi takıp ediyorum bekliyorum detayları gelişmeleri şimdiden kolay gelsin...
  2. G

Karavanımızı Sonunda Tamamladık

elinize sağlık cok guzel bir proje olmuş cok heveslendim bende cok başarılı iş cıkarmışsınız tebrik ederim devamini dort gözle bekliyorum
  3. G

Arsamıza Engin Başoğlu'dan 2 Başoğlu Çekme Karavan Geliyor :)

aaa cok geçmiş olsun iş yaparken kesin bir net bir sözleşme yapılmalı fazla güven yanlış olur ticaret iiş yapıyorsunuz sonuçta ben sizin yerinizde olsam okadar kapora vermezdim versemde catır catır alırdım sonuçta yanlışı engin bey dediginiz dolandırıcı yapmış ?
  4. G

Arsamıza Engin Başoğlu'dan 2 Başoğlu Çekme Karavan Geliyor :)

hayırlı ugurlu olsun efendim saglıklı huzurlu şekilde tadını cıkartın :)
  5. G

Grand Cherokee 2.7 2003

nacizane yorumunuz için cok tesekkur edıyorum biraz zamana bırakıyorum bakalım hayırlısı olsun yaz tatiine yetişirim diye düşünuyorum :)
  6. G

2004 Model Volkswagen Volt Karavan Yapımı

cok guzel bir proje olacak dört gözle yapım aşamasını bekliyorum benimde hayalımde boyle bir proje var insallah zaman ile yapacagım başarılar efendim
  7. G

Grand Cherokee 2.7 2003

yorumlar için teşekkürediyorum sağolun
  8. G

Grand Cherokee 2.7 2003

Merhaba Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım Kendimi Tanışma Bölümünde Tanıtmıştım Ama buradanda Tanıtmak İstıyorum Berkan 24 İstanbul Grand Cherokee 2.7 2003 bu konuyu açmamdakı sebep uzun zamandır düşünüyorum grand cherokee almayı dizel en mantıklı olarakta 2.7 motor Seceneği geldi ama Araba...
  9. G

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar ben berkan 24 Yaşındayım İstanbuldan Katılıyorum çalısan birisiyim Gezmeyi Ve Tatil Yapmayı Cok Seven birisiyim :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri