gezenbirisi kullanıcısının son içeriği

1. gezenbirisi

Discovery 2 Ön Şaft

Merhabalar 2001 model Discovery 2 ye orjinal şaft lazım, orjinal parçayı uygun fiyata nerden bulabilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. gezenbirisi

Jeep Ranegade 3.7 Almak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ynt: Jeep Ranegade 3.7 Almak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim? bu degerli bilgiler için çok teşekkür ederim.acele etmeden seçmeye çalışacagım,tabi birde iyi bir usta bulmam lazım. herşeyin başındayım öğrenecek çok şeyim var anlayacagınız :) kısmetse bir iki yıla kadar canavar bir doğa gezgini...
  3. gezenbirisi

Ynt: Jeep Ranegade 3.7 Almak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim? Tecrübe Böyle birşey :) verebilecegim miktar yeterlimi sizce (para)?
  4. gezenbirisi

Ynt: Jeep Ranegade 3.7 Almak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim? Verdiğiniz Bilgiler için çok teşekkür ederim. sanırım param 2003 ranegade e yetecek 37 bin tl civarlarında temiz birşey bulursam almayı düşünüyorum umarım temiz bir araç bulurum.
  5. gezenbirisi

Merhabalar Jeep Ranegade 3.7 almayı düşünüyorum bu aracı alırken nelere dikkat etmem gerekiyor? Kullanan arkadaşlar Memnunlar mı bu araçtan ?
  6. gezenbirisi

Atv Tavsiye

Ynt: Atv Tavsiye en düşük 4x4 aşagı yukarı 9 bin civarlarında sıfırı sonuçta arazi aracı ve zor şartlarda kullanıldıgı için 2. el de almak istemiyorum sanırım biraz daha para biriktirip 4x4 alıcam yada 4 bin civarıanda 4x2 ler var onları deniyecegim vidyolarını izledim fena degil gibi
  7. gezenbirisi

Atv Tavsiye

Ynt: Atv Tavsiye banada öyle geliyor ama 4x4 ler çok pahalı şu ana bütçemi aşıyor.
  8. gezenbirisi

Atv Tavsiye

Ynt: Atv Tavsiye çok teşekkür ederim tavsiyeniz için
  9. gezenbirisi

Atv Tavsiye

Merhaba Arkadaşlar 7000 bin tl civarında bir bütcem var ve bir ATV motor almayı düşünüyorum tavsiyesi olan varmı ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri