GEZİCİİ kullanıcısının son içeriği

1. GEZİCİİ

2008 Model Peugeot Boxer 13 M3 Dreamliner Karavan Dönüşümü

Amonyaklı buzdolapları komresörlü buzdolabına çevrilemez.
  2. GEZİCİİ

Karavan Dönüşümü - Isı Yalıtımı

Ben kendi Fiat Ducato 2005 model 12 m3 motokaravanıma Taş Yününü naylon içine alarak yalıtım uyguladım çok memnunum. Bu suretle hem oluşacak tozları ve nem tutasının önüne geçmiş oluyorum. Yazın en sıcak günlerde bile serin, Kışın en soğuk günlerde bile sıcak oluyor. 2014 ten beri kullanıyorum...
  3. GEZİCİİ

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

Mandalı yukarı kaldırdığınızda devemlı akar.
  4. GEZİCİİ

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

Basma mandalını yukarıya kaldırırsanız su devamlı akar.
  5. GEZİCİİ

Kendi Araçüstü Çadırını Kendin Yap (Rooftent)

Ben sadece katlanır bir platform yapıp çadır dışarda kurup üzerine koyuyorum ve dört köşesinden bağlıyorum Resimde gözüken iki adet güneş paneli + çadır platformu Araç Daihatsu HIJET!1000
  6. GEZİCİİ

Suzuki Carry-daewoo Damas?

OTOMOBİL Kamp Aracı ruhsatlı.
  7. GEZİCİİ

DAIHATSU HI-JET 1000
  8. GEZİCİİ

DAIHATSU Hİ JET 1000 2 Kişi içinde 2 kişide Çadırda(yayla palas da) yatmak üzere 4 kişiliktir. 80 Litre temiz su 80 litre pis su deposu vardır. 2 gözlü ocak ve Evye mevcuttur. 134+134 =268 watt lık güneş paneli mevcuttuR Portatif WC mevcuttur. 110+110 Amper YUASA jel akü mevcuttur. İçerde 2...
  9. GEZİCİİ

Çekme Karavanla 2 Aylık Karadeniz Ereğli - Batum Gezisi

Eski hesabım bloke olduğu için yazılarıma devam edemiyorum. Forum yöneticisi arkadaşların konuyla ilgilenmelerini bekliyorum. Siteyi bakıma aldıklarında sanıyorum database'lerinde oluşan bir hatadan kaynaklanmakta. Eski hesabım geldiği takdirde yazılarıma ""gezici" kullanıcı adıyla devam...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri