gezipbilmek kullanıcısının son içeriği

1. G

İzmir’de Karavan Firması Önerisi ?

Cevap için teşekkür ederim. Demek istediklerinizi anlıyorum. İzlediğim videolarda (yerli-yabancı) çekme karavan konusunda net sorular ve üreticilerin vereceği satış odaklı cevaplara az çok hakimim ancak, karavan ı canlı canlı görüp hem bu mecrada hem orada aklımdakileri net bi şekle sokabilirim...
  2. G

İzmir’de Karavan Firması Önerisi ?

Uzun zaman sonra yeniden merhaba. 2 yıl önce transporter’ımı hem günlük kullanım hemde yarı karavan yapıp ilk seyehatten bu işten vazgeçmiştim. Bunla alakalı uzun bi değerlendirme konusu da yazacağım. Şimdi ise çekme karavan almayı planlıyorum. İzmir’de ikamet ediyorum. Mümkün olursa yarın (...
  3. G

İhtiyacıma Uygun Solar Sistem

Cevabınız işin çok teşekkür ederim. Solar Panel kararsızlığım ve olayı anlayamam burdan kaynaklanıyor haklısınız sanırım. Aslında ilk başta çözümüm böyle olacaktı ama et içecek vs, 2-3 gün kadar soğuk kalmayacak gibi düşünüyorum buzluk içerisinde. O yüzden bu dolap ile çözmek istedim. Alacağım...
  4. G

Cevabınız için teşekkür ederim.Bahsettiğiniz paylaşımları İncelemeye çalışacağım. İstediğim panel 1,5 Metre uzunluğunda olacak sanırım bunu koyacak alan yaratmak sorun olmayacak gibi görünüyor ince olacağı için. Aracımın havalandırması için kelebek camına sineklik monte edeceğim sürekli açık...
  5. G

Herkes'e merhaba. Kendi zevkime göre tasarladığım bir Transporter T6 aracım var. Tüm aşamaları bitmek üzere. Bunun yapım aşamalarıyla alakalı geniş çaplı bir konu açacağım. Ancak bunu tüm işlemler bitince yapmak istedim. Sizlerden bir konuda desteğe ihtiyacım var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR