Gkhn060638 kullanıcısının son içeriği

1. Gkhn060638

Yurt Dışından Vebasto (dizel Isıtıcı ) Alımı

hala satıyormusunuz.
  2. Gkhn060638

12v Hidrofor Çalıșırken 12v Luk Aydınlatma Ledleri Yanıp Sönüyor

Hem + ucuna hemde - ucuna bağlanacak dimi 2 adet parazit kondansatörü koyucam dimi bağlantı öyle olucak
  3. Gkhn060638

Bugün baktım aydınlatma ve hidrofora giden kablo aynı hidrofora ayrı kablo çekip deniyeceğim birde.
  4. Gkhn060638

Akülerim iyi bu olayı aküleri ilk aldığım zamandan beri yapıyor şarjı az olsun çok olsun mualuğu açtığım zaman ledler ve aydınltma pırpır yapıyor matkası seaflo hidroforun ama modeli aklımda değil bakmak lazım
  5. Gkhn060638

Herkeze merhaba eminim başına gelen olmuştur 12v luk hidrofor akşam çeşme açıldığında yani çalışmaya başlafığında 12v aydınlatma ledleri pır pır yapıyor kısa kısa yanıp sönüyor çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  6. Gkhn060638

12 Volt Buzdolabı Için "kalkış Kondansatörü" Uygulaması

Piyasada buzdolabı kalkış kondansatörü diye satılıyor 220V içinfakat nasıl bağlanır bilmiyorum bilen birisi anlatabilirmi yada fotoğrafı veya videosu varsa çok iyi olur.
  7. Gkhn060638

Absorbe Sistem Buzdolaplarının Çalışma prensibi

Çok yardımcı oldu abicim teşekkür ederim
  8. Gkhn060638

Absorbe Sistem Buzdolaplarının Çalışma prensibi

Ben kendim 220 ile çalışan absorbe sistem buzdolabını hem 12 hem 220 hemde lpg ile çalışır hale getirdim ancak lpg nin yanan atık gazını dışatıya atmakta zorlanıyorum yani havalandırma açtım kravana ancak genede yanan karbondioksit gazı azda olsa karavana geliyor bildiğiniz bir baca sitemi...
  9. Gkhn060638

Çekme Karavan Ile Kgm Ve Otoyol Aş Geçişleri

Önümüzdeki hafta Ankaradan Sakaryaya çekme karavanımla bir yolculuk yapıcam 750kg altı geçiş fiyati ne oluyor ilk defa karavanla otoyol a giricem bazı yerlerde 3 dingil olduğu için 3 dingilli otobüs fiyatı kesiyor felan yazılmış kesin bir bilgi alamadım ptt nin hgs geçiş sistemi var
  10. Gkhn060638

Ürün gelsin tabanını kalınlığına göre yol izlersiniz eğer tabanı kalınsa ısıtıcının kendi civata uçları yetmiyor ilk attığım videoda yapan arkadaş gibi araya bir yükseltici koyup yapabilirsiniz. Matkabın ucuna takılan yuvarlak testereler uygun olur dekupaj testereyle zor olur ısıtıcıyı...
  11. Gkhn060638

100w Tüketim 12v Karavan Kliması Buldum.

Bugün bir soğutmacıya sordum olur dedi ancak birazdaha aratırıp parayıda bulduğum zaman inşallah yapıp deniyecegim olmayacak gibide durmuyor zaten araç klimasının aynı mantığı araçta kompresörü kayış çeviriyor bizimki buzdolabı kompresörü işin püf noktası kondanser yani klima radyatörünün iyi...
  12. Gkhn060638

100w Tüketim 12v Karavan Kliması Buldum.

Tam yeni bir konu açacaktımki baktım konu açık yazayım hemen dedim şimdi Ali beyin aattığı iç üniteden alıp fotoğrafını atacagım 12v buzdolabı kompreaörüne bağlayıp kullana bilirmiyiz ne kadar verimli olur soğutmacı ve klimacı arkadaşlar bilgi verirse süper olur. Youtubede birinin kara düzen...
  13. Gkhn060638

aynen cihazız sadece kendi uzunluğu 35 cm felan kutu halinde olmayınca sedece mazot deposu biraz yer kaplar araç için. Hatta yunus bey eğer aracınıza takacaksanız kontrol panelini uygun kablo ile aracın ön tarafına taşıyabilirsini her seferinde bağaj açma derdiniz olmaz.
  14. Gkhn060638

bütün malzemlerini ekstra ekstra gönderiyorlar kurulumu çok basit eğer alırsanız haber verin kurulumu hakkındada bir video çekerim inşallah. Hatta ilk attığım videoda ordaki yabancı arkadaş kısmen gösteriyor onu izleyerek bile kurabilirsiniz.
  15. Gkhn060638

Tavsiyenizi deniyeceğim olabildipince uzağa yerleştiririm. Aynen borular plastik tüm dizel ısıtıcılarda böyledir eğerki hortumların olduğu yer sürterse zaten ısıtıcının egzozu hava filtresi karavanın altı dağılır borulara kadar daha birsürü alan dağılır yani 😀

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri