gkhn73 kullanıcısının son içeriği

1. G

Ankara Kamp Alanları Güncel

paylaşım için teşekkürler bende denemek istiyorum en kısa zamanda.
  2. G

paylaşım için teşekkürler bende denemek istiyorum en kısa zamanda.
  3. G

Hatay'dan Berlin, Amsterdam, Paris'e Arabayla Üç Başına

hayalini herzaman kurduğum ama henüz yapmak için fırsat bulamadığım birr gezi olmuş sizinki.tebrik ederim.paylaşım içinde tşk.
  4. G

tekrar merhaba, Anlaşıldığı kadarıyla bu kadar zamandır bu gruptan kimse Ankara çevresinde kamp yapmamış :)ben bu hafta sonu gittiğim kamp ve yer hakkında bilgi vererek başlıyayım o zaman; Haftasonu 4 arkadaş sorgun göletine/güdül gittik .Haftasonu güzel bir doğal afet yaşadık resmen bir fırtına...
  5. G

Arkadaşlar merhaba, Ankarada kampa giden arkadaşlar gittikleri yerler hakkında bilgi verseler,mesela kamp alanı ise ücret,wc durumları nedir,su,elektrik gibi yada kamp alanı dışında güvenle çadır kurulabilecek yerler varsa gölet,akarsu,ağaçlık yerleşim yerine yakınlığı ve o yerler ile ilgili...
  6. G

Yayla Mocamp (Ankara-İstanbul yolu 110.km)

Merhaba, Bayağı güzel bir yere benziyor ama bu sene çadır için fiyatları ne kadar arkadaşlar.son dönemde giden varsa eğer.
  7. G

Ankarada Çoçuklu Aile Kamp Yeri Tavsiyesi?

merhaba,gayet keyifli görünüyorsunuz.kamp alanı gibi özel bir yer varmı yoksa herhangi bir yere çadır mı kurdunuz.gölete yakın mı,gölette balık felan varmı,Bizde ramazandan sonra arkadaşlarla planlıyoruz
  8. G

Araç Üstü Çadır Yapımı En Ucuz Maliyet

arkadaşlar tebrik ederim iki çadırdaa süperr olmuş ellerinize sağlık hep hayalimdii,arkadaşlara bahsettiğimde olmaz yapamazsın diyolardı demekki olabiliyormuşşş sanırım artık arabayı değiştirme vakti geldii :)
  9. G

gittiğimiz yerden bir resim
  10. G

geçen hafta kazanda gittiğimiz yerde hava 12 derece iken şahinler tabiat parkına henüz tam ulaşamamışken 3 derece ye inmişti gece daha da soğuk olmuştur.bizim uyku tulumlarıda -10 yazıyor ama confor derecesi 5 derece imiş bunu sonradan öğrendik :) bu nedenle bizde kazana doğru döndük baraja...
  11. G

merhaba, ışıkdağında ve sorgun göletinde göl var.fakat henüz ikisinide gitmedim.ama bu aylar soğuk oluyor dedi birkaç tecrübeli arkadaşım o yüzden oralara gitmedik 17-18 nisanda kamp kurmak için yola çıktık şahinler tabiat parkına gidecektik ama uyku tulumlarına güvenemediğimizden gitmedik ordan...
  12. G

Ankara Gezi Rehberi

elinize sağlık güzel bir site olmuş.birde çadır kurulabilecek mekanları felan ekleseniz dahada süper olur :)
  13. G

Ankara Kampçılık İçin Tavsiyeler

merhaba, arkadaşlar yıllardan sonra bende ilk defa kamp yapmak için yer aradım Ankara dolaylarında ve 17-18 nisanda kazanda barajın diğer uc kısmında çadırımızı kurduk (pazar ilçesine yakın yerde )ve kimseden izin felan almaya gerek yok yanlız fazla sessiz bir yerdi bizim gittiğimiz tarihte ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri