gok27 kullanıcısının son içeriği

1. G

İstanbul Çevresi Toplu Taşıma Ile Gidilebilecek Kamp Alanı

Bende merak ediyorum ,siz ne yaptiniz? SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. G

Kırklareli - Kıyıköy Kamp Etkinliği

Bende dusunuyorum ,acaba o taraf cok kalabalik olur mu? Denizi guzelmidir vede uygun kamp yeri bulunur mu?
  3. G

Alanya İncekum Orman Kampı Son Durmu Ve Antalyasahil Kenarı Kamp Alanı Önerisi

Ynt: Alanya İncekum Orman Kampı Son Durmu Ve Antalyasahil Kenarı Kamp Alanı Önerisi orası baya uygundur, ama orda genelde aileler kaldığından bekarları kabul etmeyebiliyorlar
  4. G

Yeni Doblo Karavan Yapımı Micro Camper

Ynt: Yeni Doblo Karavan Yapımı Micro Camper Güle güle kullanın, araç üstü çadırı kullandınız mı, artı ve eksiklerini paylaşırmısınız
  5. G

Overland Turkey Büyük Buluşma

Ynt: Overland Turkey Büyük Buluşma Land-roverimiz yoksa :)
  6. G

Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

Ynt: Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :) Haldun hocam sessiz müritleriniz oluşuyor söyleyim :)
  7. G

İskoçya Blair Kalesi

Ynt: İskoçya Blair Kalesi Oralarda başka bir hava var, elinize sağlık güzel fotoğraflar
  8. G

Baharda Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu turu

Öncelikle bu düşündüğüm gezi kapsamında kamp yapılabilir mi (çadır uyku tulumu) Araba ile istanbuldan çıkmayı veya o bölgede araba kiralamayı düşünüyorum. Gezi süresi 8-9 gün. Katılmak isteyen arkadaş var mı Yaşım 36 Hukukçuyum. Gezi ile ilgili önerileri olan arkadaşların tavsiyelerinide bekliyorum
  9. G

Araç Üstü Çadır ...gıpsy Adventure Home

Ynt: Araç Üstü Çadır ...gıpsy Adventure Home Güzel fotolar GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. G

Unimog - Karavan

Ynt: Unimog - Karavan İsrafil süper GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. G

Ada Kamping; Cunda - Ayvalık

Ynt: Ada Kamping; Cunda - Ayvalık Omni nasıl geçti geziniz:bilgilendirirsen sevinirim GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. G

Garden Camping - Selçuk

Ynt: Garden Camping - Selçuk Gülseren çok komiktir, temizlik konusunda 10 numara fiyatlar biraz karışık pazarlık durumunuza bağlı, tek kötü yanı sivrisinek o kadar çok ki, buna bir An önce çözüm bulmalılar GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. G

Avrupa'dan Türkiye'ye Ilk Defa Karavanla...

Ynt: Avrupadan Türkiyeye İlk Defa Karavanla.. Swiss abicim, bu sene Çanakkale'de asosa yakın sokak ağzı mevkindeyim Son gemi kamp alanında kaldım, sessiz huzur verici bir yer, ancak eylülde deniz sıcaklığı ne olur bilmiyorum GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. G

Bayram Sonu Ege Çadır Tatili İçin Arkadaş

Ynt: Bayram Sonu Ege Çadır Tatili İçin Arkadaş Ben şimdi Asos sokak ağzı mevkindeyim :burda Son gemi 2 Camping alanı var sahipleri ebru ile hakkı, denizin dibi su muhteşem memnun kalırsınız GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. G

Bayram Sonu Ege Çadır Tatili İçin Arkadaş

Ynt: Bayram Sonu Ege Çadır Tatili İçin Arkadaş Hep çadır olması şart mı, arabayla mı biraz daha plan hakkında bilgilendirilmesi bizi GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri