Hakan Reis kullanıcısının son içeriği

1. H

Freelander 2 Yeni Başlayan Bir Hikaye

Evett merhaba arkadaşlar bir süre bişey yazmamıştım hızlıca son yazdıklarıma baktım. Bijonlari boyadim ama istediğim gibi olmadı. Kaputu boyattım kuş pisliği taş izi rahatsiz ediyordu beni. Yan ızgaraları boyattım güzel oldular. Son olarak aklımda jantları boyatmak var. Yakın zamanda mazot...
  2. H

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Hoşgeldin hayırlı olsun
  3. H

Lifreelander 2 Gaz Yemiyor 90-100km Üzerine Çıkmıyor

Aynı sorunu yaşadım ama ben çözdüm ve paylaşıyorum.. öncelikle araç gidiyor uçuyor kaçıyor ama ne zaman trafiğe girsem 1 saat kalsam dur kalkta sonrası aynı sizin yaşadığınız sorunu yaşadım. Tabiki bulamadım arıza yok cihaza takıyoruz yok. Arabayı kapatıp 1 saat sonr açıyorum araç normale...
  4. H

Bu benim 4. Freelander aracım. Kesinlikle tavsiye ederim hem Freelander 1 hem de 2 toplamda 4 Freelander kullandım. Freelander 1 tek eksisi bagaj biraz küçük ama BMW motor hicbisey olmaz hele ki bakımlıysa
  5. H

Koltuk başlarında ekran var alpıne marka ama aktif değiller önde yeni bir multimedya sistemi mevcut onunla nasıl çalıştırırım şu an onu araştırıyorum. Birde bijonlar paslı duruyordu wd40 ile iyice temizledikten sonra birazda fırçalayıp pasını akıttım ama söküp boyamak istiyorum.
  6. H

Ali expres den aldığım parçalar tahmin ettiğimden daha kısa sürede geldi. Havalandırma ızgara tuşu, arka silecek, vites topuzunun yayı, çakmaklık bu gibi ufak tefek parçaları haftasonu kendim taktım. Tabiki biraz vakit aldı ama uğraşması keyifliydi. Vites topuzunun körüğünün çıktığını farkettim...
  7. H

Aracı aldıktan sonra servise götürdüm yağ filtre ve diğer sıvı bakımlarını yaptırdım. Hareret çubuğu ortada değildi biraz derine inince hararet müşürünün sorunlu olduğunu tespit ettik ve değişti. Ayrıca oksijen sensörünüde değiştirdim araba bi rahatladı. Alt takımdan biraz ses geliyor ama kışı...
  8. H

Freelander 2

Freelander 2
  9. H

Merhaba aracım 260000 km de. Fiyat konusuna gelirsek son anda aldım şu an fiyatları artıyor yılbaşından itibaren aldığım fiyatında üstüne çıktı maalesef
  10. H

Merhaba, 2008 model Hse paket 2.2 td4 en dolusunu aldım
  11. H

Merhaba, Freelander 2 aldım HSE paket bütün yaşadıklarımı bu başlık altında sizlerle paylaşmak istiyorum. Ara ara burdan tecrübelerimi yazacağım.
  12. H

Merhaba Freelander 1 den sonra Freelander 2 alarak aranızdayım yaşadığım tecrübeleri burdan sizinle paylaşacağım
  13. H

Freelander 2 / 2.2 Td4 Hakkında Yorumlar

Merhaba sonunda Freelander 2 aldım hem de hse paket yaşadığım tecrübeleri burdan sizlerle paylaşacağım
  14. H

Freelander 2 / 2.2 Td4 Hakkında Yorumlar

Bende freelander 1 den bu araca geçiş yapmak istiyorum fiyatlar çok pahalı araştırmaya devam
  15. H

2002 Grand Cherokee 2.7 Crd Vites Problemi

Merhaba grand cherokee 2.7 crd aracımın arazi vitesi çalışmıyor. Vitesi 4LO aldığımda gaza basıyorum hiç tepki vermiyor muhtemelen vites geçmiyor sebebi ne olabilir?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri