halepce kullanıcısının son içeriği

1. halepce

Battaniye Ile Kaç Dereceye Kadar Isınabiliriz?

Çadır içinde yatana kadar yakabilirsiniz, uyumadan önce kapatmanız gerekir. Bu tür ürünler oksijeni tükettiği için tehlikelidir.
  2. halepce

Battaniye Ile Kaç Dereceye Kadar Isınabiliriz?

0 derece civarında uyku tulumu olmadan sağlıklı bir gece geçirmeniz çok zor, ortalama bir uyku tulumu ve yün battaniye ile belki, (Battaniyeyi tulumun içine koyarsanız tabi) Ayrıca şişme yatak kesinlikle bir izolasyon sağlamayacaktır, aksine sizi daha fazla üşütecektir. Bu nedenle de mutlaka mat...
  3. halepce

Uyku Tulumu Hakkinda

Bu uyku tulumunu ben de kullanmaktayım, boyutu dışında memnunum, normal bir uyku tulumundan 1,5 kat civarında daha fazla yer kaplıyor. Tulumu -5, -7 dereceye kadar olan sıcaklıklarda test ettim. Herhangi bir problem yaşamadım. Öneririm. Ancak belirlediğiniz takvim aralıkları için bu tutulum size...
  4. halepce

Anneler Ve Çocuklar Kampı

Çadırı, uyku tulumu ve matı olanlar, üstelik kendi aracı ile gelecekler için ücretlerde herhangi bir esneklik bulunmakta mıdır? iki çocuklu katılımda herhangi bir fark var mıdır? Sonuçta donanımları olanlar için çadır, tulum ve mat kiralamak pek mantıklı gelmediği için soruyorum kusura bakmayın.
  5. halepce

Araç Üstü Çadır Yapmak Istiyorum Yardım Ve Onerilerinizi Bekliyorum

Cehaletimi mazur görünüz lütfen ama ahşap mı yapıyorsunuz çadırı? Ağır olmaz mı?
  6. halepce

Güdül Sorgun Göleti Kampı Ve Olumsuzluklar

‘Dağda ayak izinden başka bir iz bırakmayın’ sloganını felsefe edinmek gerek. Bu doğa bize çocuklarımızın emaneti. Başkaları kirli bıraktı diye bizler de temizlemezsek yaşanabilir yer kalmayacak Dünya'da. Sanırım bizim payımıza düşen gittiğimiz her bölgeyi temiz bırakmak. Gördüklerimizi uyarmak...
  7. halepce

O zaman insanlardan kaçmaya devam, doğada olabilmenin yolu iz bırakılmayan bilinmeyen yerlere gitmeye devam etmekten geçiyor biz doğa severler için. Bu arada çöp yığınları uydudan bile görünüyor. Buradan bakabilirsiniz
  8. halepce

Aslında çok zor değil, tamam belki yetişmiş nesli bu konuda eğitemeyiz ama umursamalarını sağlayabiliriz. Çocuklarımızı akılları erdiği ilk andan itibaren çevre duyarlılığı konusunda eğitmeye başlamazsak büyüdüklerinde onların gidip kamp yapabilecekleri alan kalmayacak. Doğa bize çocuklarımızın...
  9. halepce

Yani aslında biz de ekip olarak insan içine pek karışmayız, daha sakin ve bilinmedik mekanları tercih ederiz ama doğal olarak bu kadar güzel alanları da görmek istiyor, orada kamp yapmak istiyoruz. Sonuçta Bu tür alanlarda mangalın kesinlikle yasaklanması, yedigöller kurgusunda çalıştırılması...
  10. halepce

28-29 Ekim 2017 Tarihlerinde yaptığımız kamp izlenimlerime geçmeden önce yol hakkında bilgi vereyim, rota ile ilgili bir çok bilgi mevcut ama eksik olan yolların nasıl olduğu yönünde, bu nedenle de sadece yol durumunu yazacağım. Sorgun Göleti Tabiat Parkı yazısına kadar yollar asfalt, tabiat...
  11. halepce

Beynam Atatürk Ormanları Kampı

Teşekkürler
  12. halepce

Rica etsem konum paylaşabilir misiniz?
  13. halepce

Beynam Ormanlarını Kamp listelerinden çıkartabiliriz. Orada kamp yapmak kesinlikle yasakmış, izinle bile kalınmıyormuş. Bölge Orman Müdürlüğü'nden aldığım bilgi bu yönde.
  14. halepce

Karagöl C.Tesi'ni Pazara bağlayan gece sabaha karşı yağacak şekilde görünüyor. Tabi dediğiniz gibi güven olmaz. Kamp yeri bulabilirsem elbette paylaşırım.
  15. halepce

Arkadaşlar merhaba, Ankara Beynam Atatürk Oramanlarına bir kaç kez piknik için gittim, Bu hafta sonu da bir kamp planlamamız vardı Işık Dağı karagöl'de ancak hava C.Tesi gecesi Ankara'nın kuzey bölgelerinde bozacak. Biz de daha garantili olması açısından Beynam'ı tercih ettik. Ancak burada daha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri