happymode kullanıcısının son içeriği

1. happymode

Atıcılık

Herkese merhaba, bir süredir kapalı olan airgunsnipers.com forumu yeniden yayına açılmıştır. Meraklıların bilgisine Forum sitesinin adresi: www.airgunsnipers.com
  2. happymode

Italya 2023

Bu güzel geziyi ve değerli yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler. İtalya özelinde dolandırıcılık ve hırsızlıkla ilgili başka kaynaklardan da benzer uyarılar duymuştum. Sanırım birgün İtalyaya karavan ile gidersem pek huzurlu seyahat edemeyeceğim...
  3. happymode

Bu Karavanı Tavsiye Eder Misiniz?

Tur karavan Turgutlu da Tinyhouse ve karavan üreten bir firma, sahibi Murat bey di sanırım, şahsen tanıştım ve fabrikalarını bir arkadaşımız Tinyhouse alacağı vesileri ile gezip görmüştüm, o zaman birçok karavan firmasından daha düzenli ve güven verir bir firma olarak hissettirmişti bana...
  4. happymode

Yazlık Lastik

Hemen her markanın; yazlık, 4 mevsin, AT ve MT lastikleri mevcutt..
  5. happymode

Yazlık Lastik

Daha önce Kumho KL71 MT Lastik kullandım, ağıt offroad yapmadığım için çamur performansından memnun dum ama asfaltta biraz ses yapıyordu. Şimdi Lassa Competus AT/2 ye geçtim, daha az ses, daha düşük yakıt tüketimi ve daha iyi konfor verdiğini düşünüyorum. Gerek uzun yol, gereksede şehiriçi ve...
  6. happymode

Çekme Karavan Için Kasko Önerisi

Merhaba, Bende çiçeği burnunda bir karavancı olarak kasko konusunu merak ediyorum. Aracınızın kaskosu, karavanı ödemez zannımca,. Ödemesi için karavanında kasko kapsamında olması gerekir. Ayrı bir plaka ve ruhsata haiz olan karavanın ayroca kasko yapılması istenecektir sigorta firması...
  7. happymode

Hem Şehir Içi (genelde) Hemde Çekme Karavan Için Hangi Araç?

Naçizane bende 1-2 cümle yazmak isterim. 1) Alacağınız araç ister benzinli isterse de dizel olsun; imkan var ise mutlaka 4x4 olması gerektiğini düşünüyorum. Normalde düz yollarda hemen her araç karavan çekebilir ama mesela yokuş çıkarken herhangi bir sebepten aracı sağa çekip durdurduğunuzda...
  8. happymode

Defender Bd30 Motor

Merhaba, soruyu sorarken kurduğunuz cümlede anlam kargaşası var. Hep silkelenerek stop ediyor hemde süper... Yazdıklarınızdan anladığımı kadarıyla; süper olmuş çünki kalkışı ve yolda ivmelenmesi, yakıtı iyi (bd30 un belirgin özelliklerinden) ama gaz kesince silkeleniyor ve stop ediyor doğru...
  9. happymode

2023 Yazına Karavanlanmak İçin Tavsiye

Sayın Ahmet bey öncelikle karavanınız şimdiden hayırlı olsun diyelim. Ancak foruma girip yeni konuları listele dediğimde aynı mesajı flood yapar gibi pekçok başlık altında yinelemişsiniz, sanıryorum bu durum site kurallarına aykırı olsa gerek (birçok forum sitesinde böyle) Cevabınıza gelirsek...
  10. happymode

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, ben Cengiz. İzmir de ikamet ediyorum, aslında sitede yeni değilim ama bazı sebeplerden dolayı yeni kullanıcı açmam gerektiğine karar verdim,a yrıca bir çekme karavan sipariş ederek gezenbilir sitesinde daha aktif olacağımı düşündüğümden yeni bir başlangıç yapmaya karar verdim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri