Hasan.kaval kullanıcısının son içeriği

1. Hasan.kaval

X-trail Yağmur Sensörü Uygulaması

Konu eski ama internette aradım bir türlü bulamadım yapmur sensörünü nereden alabilirim bilgi verebilirmisiniz
  2. Hasan.kaval

Acil Yardım Cherokee 4.0 Motor Sorunu

Yardım edebilecek kimse yokmu ???
  3. Hasan.kaval

Acil Yardım Cherokee 4.0 Motor Sorunu

Öncelikle herkese merhabalar Yardımınıza ihtiyacım var sevgili üstatlarım Grand cherokee 93 4.0 aracım var fakat aracımdan sesler geliyor tıkırtılı çalışmakta ve performansından hiç menmun değilim araçım üstelik çok fazla yakıyor geçen sene ortasında aldım uzun yolda 35 krş yakarken şimdi 70 krş...
  4. Hasan.kaval

Satilik 12 Volt U 220 Volt A Çevıren

Kaöç wat lık oldugunu beliırtırmısınız
  5. Hasan.kaval

XJ Laredo'dan çıkma Selectrack Arazi Şanzımanı

Kare kasadan cıkma 242 arazi şanzımanı arıyorum elinde olan varsa mesaj atabilirmi 5533638090
  6. Hasan.kaval

93 grand cherokee yol bilgisayarı

Merhabalar xj 93 aracımın vıc ekran ve klima panelinde arıza var birde km saati kafasına göre geri ileri bazende hiç çalısmıyor sebebi nedir birde tamirini nerede yaptırabilirim bilgisi olan varsa paylaşabilirmi lütfen
  7. Hasan.kaval

Zj- Direksiyon Pompası

slm aynı durum bendede var normalde bırsey yok ama park ederken ozellıkle saga kırarken bır anda kutuk gıbı oluyor tamırı yada ıkıncı el elınde olan varsa bılgılendırebılırmı tesekurler
  8. Hasan.kaval

Jant Lastik

Slm arkadaslar bır afet bu janttan ve lastıkten arıyorum ıkıncı el veya sıfır yada benzer tarzda olurda ıkı tanede alanılurım 15 jant lastık ebatı aklımda degıl elınde olan varsa onuda yazarım
  9. Hasan.kaval

Elektirik Radyator Klima Sorunu

Arkadaşlar herkese merhaba 93 zj 4. Bir arac aldım bir takım sorunlarım var aracı yeni tanıyorum daha aracın elektırıksel sorunlarından vıc ve tavan ekranları calısmıyor uzun yolda giderken arada tekleme yapıyor klima motoru sürekli olarak devreye giriyor fişini cekmek zorunda kalıyorum ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR