HeRo_SaHiN kullanıcısının son içeriği

1. HeRo_SaHiN

Kırklareli-Dubnisa kampı.

Ynt: Kırklareli-Dubnisa kampı. Gerekten tebrikler çok güzel yerler yanlız bildiğiniz yerlermi (memleket oralardamı) ilk defamı gittiniz.
  2. HeRo_SaHiN

Tek Başına Kampın Artı ve Eksileri

Quasar a katılıyorum 127 saat (film) i izlediniz mi acaba belki vaz geçebilirsiniz eğer izlerseniz. :D
  3. HeRo_SaHiN

Çalış Senin de Olur (Defender 110)

Ynt: Çalış Senin de Olur (Defender 110) emeğin büyük ve cok olduğu hemen anlaşılıyor... güle güle binin cok güzel olduğuna eminim :)
  4. HeRo_SaHiN

İp ve Düğümler

Ynt: İp ve Düğümler GERÇEKTEN GÜZEL PAYLAŞIM BENDE BİLİRİM DÜĞÜMÜ YELKENCİ DÜĞÜMLERİ ÖZELLİKLE DENİZDE COK İŞE YARAR DÜĞÜM CEŞİTLİĞİ O KDAR COK Kİ ....
  5. HeRo_SaHiN

Paten / Roller Blade

Ynt: Paten / Roller Blade MÜHTEŞEM KEYİF VEREN BİR SPOR VEYA HOBİ COK GÜZEL BİRŞEY HEKES DENEMELİ :)
  6. HeRo_SaHiN

Harmanköy - Bilecik Kanyonu

Ynt: Harmanköy - Bilecik Kanyonu GERCEKTEN GÜZEL VE HEYECAN DOLU BİR KANYON TEBRİKER HERKESİ KUTLARIM
  7. HeRo_SaHiN

İspanyadaki Ölüm Vadisi

Ynt: İspanyadaki Ölüm Vadisi VAY CANINA İNSANLARIN İLGİSİNİ CEKTİĞİNE VE GÖRÜLMEYEDEĞER OLDUĞUNA EMİNİM ;D
  8. HeRo_SaHiN

Likya Yolu Ultra Maratonu

Ynt: Likya Yolu Ultra Maratonu MARATONLAR COK KEYİFLİ GEÇİYOR ... 1 2 TANE İZLEDİM AMA KATILAMADIM ŞUANA DEK İNŞ OLUR
  9. HeRo_SaHiN

Dünya Kupasında Türkler; X-Adventure World Cup

Ynt: Dünya Kupasında Türkler; X-Adventure World Cup MÜTHİŞ GURUR DUYDUM KEŞKE ORADA OLSAK AMA MALESEF COK GÜZEL ORGANİZASYONLAR....
  10. HeRo_SaHiN

Manisa Demirci 4. Hava Oyunları Şenliği (Türkmentepe-Bardakçı)

Ynt: Manisa Demirci 4. Hava Oyunları Şenliği (Türkmentepe-Bardakçı) Keşke orada olabilseydim. Yine de güzel olmuştur.
  11. HeRo_SaHiN

Ülkemizdeki Mağaralar

Ynt: Ülkemizdeki Mağaralar COK GÜZEL PAYLAŞIM EMEĞE SAYGI TEŞEKKÜRLER :)
  12. HeRo_SaHiN

Rafting

Ynt: Rafting İŞTE ADRENALİN MÜTHİŞ BİR SPOR COK GÜZEL PAYLAŞIM ;D
  13. HeRo_SaHiN

Sea Kayakla Çanakkale Boğazı - Bozcaada Faliyeti

Ynt: Sea Kayakla Çanakkale Boğazı - Bozcaada Faliyeti DARISI BAŞIMA İNŞALLAH COK GÜZEL OLMUS .... :)
  14. HeRo_SaHiN

Kıyıköy Gezisi (28-30 Ağustos)

Ynt: Kıyıköy Gezisi (28-30 Ağustos) HARİKAGÖRÜNÜYOR HERKES BU KADAR ŞANSLİ DEİL :( COK GÜZEL PAYLAŞIM ...
  15. HeRo_SaHiN

Kameramla Denizde Sualtı Fotoğraf Sergisi

Ynt: Kameramla Denizde Sualtı Fotoğraf Sergisi keşke görebilseydim güzel olduğuna eminim ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri