hittheroadjack kullanıcısının son içeriği

1. H

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Teşekkür ediyorum, önerilerinizi dikkate alacağım. Şu durumda şişme yatak oldukça mantıklı görünüyor...
  2. H

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Anladım, dediğiniz gibi görüntüsü bana da pek iç açıcı gelmedi siz söyleyince... biraz daha bakayım ben en iyisi
  3. H

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Şimdi anladım, haklısınız, şişme yatağın altına mat pek bir işe yaramaz. Teşekkür ediyorum. Uyku tulumu olarak son mesajımdaki model uygun mudur sizce?
  4. H

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Evde daha önce piknikkerde kullanmak çin aldığımız matlar vardı, onları alta serip üzerine şişme yatağı koyunca yalıtım işini biraz çözebilirim o zaman. Tulum olarak iki farklı model gördüm; sizce hangisi daha güzel olur..? Aslında aynı model ama sıcaklık değeri daha yi birinin. Daha çok...
  5. H

Kamp Çadırı Ve Mat

Merhaba, ben de yeni hevesle araştırmaya başlayanlardanım. Ankara decathlon mağazasında çadırların içine girme fırsatıyla gözlemlediğim ve araştırdığım kadarıyla edindiğim genel kanı sonucu, kaç kişi kalmayı planlıyorsanız +1 kişilik çadır bakmanıız faydalı olacaktır.
  6. H

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Dediğiniz matlara bakacağım internetten, teşekkür ederim... Bu yola biraz macera olarak baktığımız için, konfor olmazsa olmaz değil bizim için, ancak pişman olacak kadar da sıkıntı çekmek istemiyorum açıkçası...
  7. H

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Cevap için teşekkür ederim,aslında tecrübe kazanmak amacıyla öncesinde 1-2 gecelik Yedigöller yapmak da vardı aklımda. Aldığım çadırın su kolonu değerleri dış cephe 3000 mm zemin 5000 mm olarak gözüküyor sanırım sizin dediğinizi karşılıyor. Şişme yatağın yalıtım konusunda iyi olacağını...
  8. H

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Bu yaz eşimle beraber o hep isteyip de bir türlü cesaret edemediğimiz Karadeniz kamp turunu gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. ikimiz de ilk defa çadır tecrübe edeceğiz. çadır olarak "Loap Brittle 4" adında 4 mevsim 4 kişilik bir çadır sipariş ettim henüz gelmedi (aslında Arpenaz...
  9. H

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, ben Oğuzhan, Ankara'da yaşıyorum. Sitenizi, bu yaz karadenizde kamp planlarımız için araştırma yaparken keşfettim, site sayesinde çok faydalı bilgi alışverişlerinde bulunacağımı düşünüyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR