hk41tr kullanıcısının son içeriği

1. hk41tr

Yürü Babam Yürü'nün Yol Hikayeleri,

2018 Değirmendere/Gölcük'ten Antalya'ya 2019 Büyük Trakya yürüyüşü, 2020 Coronalı günlerde yürüyüş, 2021 Yapılamadı, 2022 Frig yolu,16 gün Gurme yolu Adana,Maraş,Antep,Antakya 50 gün Kültür yolu Diyarbakır, Batman, Midyat, Mardin 30 gün Van gölü Havzası Tatvan...
  2. hk41tr

Yürü Babam Yürü

Büyük yürüyüş, Değirmendere / Gölcük / Kocaeli'nden, Adanaya :) 100 Etap, 100 gün 1755 km Detaylar aşağıdaki facebook linkindedir. Katılmak isteyen arkadaşları bekliyorum. Facebook'a Giriş Yap | Facebook Görüntülemek İçin Giriş Yap veya Kaydol
  3. hk41tr

Kim Çaldı Lan Cüzdanımı? (bir İstanbul Gezisi)

Çok teşekkür ederim iltifatlarınız için.
  4. hk41tr

Kim Çaldı Lan Cüzdanımı? (bir İstanbul Gezisi)

Kim çaldı lan cüzdanımı? (Bir İstanbul gezisi) İstanbul’u gezmeye geldim ya, kolay değil öyle elini kolunu sallaya, sallaya sokaklarda dolaşmak. Dikkat edeceksin, gözlerin fır, fır dönecek. Önüm arkam sağım solum ebe der gibi olacaksın. O arada belediye çukuruna düşersen ona bir şey demem...
  5. hk41tr

Karasu Çevresindeki Köylere Yaren Ile Yapılan Geziler...

tabii ki, memnun olurum...
  6. hk41tr

Karasu'dan Maden Deresine Doğru... Bisiklet Ile :)

Maden deresine doğru, Benim yaren dün geceden başladı güzelleşmeye. Cuma günleri olunca kurtlanıyor, heyecan yapıyor. Yarın gezmeye gideceğiz diye. Tekerleklerinin havası, yağı iyi, sele yumuşak, gidon doğru, sağa sola yamuk değil. Gidonun yamuk olması aynı şehla insanın bakışına benzer. Gidon...
  7. hk41tr

Karasu Çevresindeki Köylere Yaren Ile Yapılan Geziler...

Bisiklet ile çevre gezisi, Bisikletin selesini çok sert diye değiştirmeyi düşünürken bayramın ikinci günü kapı önündeki bisiklete bir baktım, aha, sele yok ortalıkta. Araklamışlar. Şimdi sokağa çıkıp ta, -Benim bisikletin selesini alanın, diye bağırmanın anlamı yok tabii ki. Site yöneticisine...
  8. hk41tr

Yuvacık'tan Kırıntı Köyüne Nasıl Gidilemez

Bir Off Road hikayesi, İzmit’ten İznik’e yol var yürüyelim dediler. Eee, ben de yürüyeyim sizinle beraber, -Olmaz, dediler. Beni aralarına almadılar. Üstüne de bir sürü bahane ileri sürdüler. Neymiş efendim, yaşlıymışım, göbekliymişim, tansiyonum varmış, prostatım varmış. Yok, efendim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri