honeybadger06 kullanıcısının son içeriği

1. H

123

456
  2. H

Güney Karavan Gesi 404

Umarım karavan hayatına girdiğinizde keşke daha önce girseymişim demeniz dileği ile. Güney karavanın Bombe 380 modelini 3 yıldır kullanıyoruz. Ender abinin yaptıgı modellerden. Hatta çizimden begenip alıp gitmişliğimiz var. Pasolvan arkadasımız dediği gibi kesinlikle verdiğiniz kadarını...
  3. H

Erba Karavan

4. H

Umarsan Capsule 740kg

Tekrar merhaba ne yaptiniz acaba mdrak ettim ben de :) Umarim uugun sartlarda anlasmissinizdir. Opsiyon olarak ne eklettiniz
  5. H

Umarsan Capsule 740kg

Cok dusunduk almayi ki hala da dusunuyoruz. Gidip urunu gorme sansimiz olmadi. Ben gri su deposunun olmamasina takilmadim cunku bir bidonla dah cozulecek bir sorun. Google yorumlari Ersin bey icin guzel seyler soylemiyor. Siz urunu gorebildiniz mi? Fiyat aldiniz mi? Sizin goruslerinizi de cok...
  6. H

Altea 472 Pu, Brüstner Premio 455 Ts Hobby Deluxe 495wbf Yorumları

Ben de transporter ile ilgileniyorum. Acaba aracınız kaç model? Kısa şaseyi neden tercih ettiniz? Hala duruyor mu aracınız? Cevaplar için teşekurler
  7. H

Araç Önerisi 4x4 (şehir Içi, Arazi)

Ben de duster var 4x4. Bu araçlara bakabilirsiniz
  8. H

Umarsan Capsule 740kg

Evet esinlenmis gibi duruyor. Tabi butce meselesi. O2 almak mantikli gozukuyor
  9. H

Umarsan Capsule 740kg

Arkadaşlar merhaba. Cadırla kamp deneyiminden sonra 2 yıldır Güney karavanın o zaman kağıt üzerinden sipariş vererek almış olduğumuz 370 Bombe karavanını kullanıyoruz. 2 yetişkin bir de köpeğimiz var. Karavanımızdan memnunuz fakat çocuğumuz artık daha az aramızda olacak. Başlıktaki karavanı...
  10. H

Şarjlı Matkap Araştırıyorum

Einhell 2 bataryali modeli alip gecin memnun kalirsiniz
  11. H

2011 Model L200 288 Bin Km'de Alınır Mı ? Yardım Lütfen

2006-2009 arası kasalar hangi yönden daha avantajlı acaba bilginzi var mı?
  12. H

2 Yerli Karavan Arasında Kaldım

Oyledir kesin renginide karavana gore veriyorlardir. Valla aksam aksam :)
  13. H

bazı seyler opsiyon olabilir ama benim nezdimde bu değil
  14. H

Şarjlı Matkap

einhell alın yedek bataryalı pişman olmazsınız
  15. H

denge ayaklarını kastetmiştim bakıyorum bazı firmalar 2 ayak veriyor ne sacma iştir. Adı üstünde denge

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri