HSR İLAÇLAMA kullanıcısının son içeriği

1. H

750 Kg Altı (ruhsatsız) Çekme Karavan İle Trakfik Kazası

geçmiş olsun bende karşılamışlardı ama ekspertizin gözüne sokmak zorunda kalmıştım! yoksa girmeyecekti ısrarla bunlar orjinalde de vardı diye söyleyince dayanamamıştı.
  2. H

Benim Karavanim Piri (pir-i Kamp)

çelebi ve piriyi ilgiyle takip ediyorum balıkesirdeyim beklerim sizide misafirimiz olun
  3. H

4.80 m - 680 Kg. lık Hafif Çekme Karavan Yapıyorum (İnşallah.. :) )

tavsiyeniz için teşekkür ederim karşı olduğunuzu mesajı yazdıktan sonra denk geldim yazınıza fikirler değişebilir elbet denk gelirsem 2. el bi karavana alabilirim
  4. H

Kendi Karavanımı Yapmaya Başladım (tospİk)

şimdiden hayırlı olsun yapım aşamasını fotoğraflandırsaydınız harika olurdu paylaşımılarınızı bekliyoruz
  5. H

Amatör Üretimi Çekme Karavanın Tip Onayı Ve Trafiğe Tescil Edilmesi Hakkında

a) Hususi otomobiller ile bunların her türlü römorkları ilk 3 yaş sonunda ve devamında her 2 yılda bir, ilginç bir madde olmuş bende dokker var ticari araç şimdi 750 + karavanım olsa muayeneye aracımla götürüp 1 yıllık geçireceğime hususi bi araçla götürüp 2 yıllık muayeneden geçiririm. sonuçta...
  6. H

4.80 m - 680 Kg. lık Hafif Çekme Karavan Yapıyorum (İnşallah.. :) )

iyi günler geçen sene işim gereği römork almam icap etmişti. bende piyasada ki römorklara para vereceğime kendim yapayım dedim. ilk başlarda sarsıntı sıkıntısı yaşasam da sorunun lastik kaynaklı olduğunu lastikleri değiştirince anlamış oldum iş yoğunluğundan balans ayarı yaptırmamıştım. tabi ki...
  7. H

Kendim Yapıyorum! Küçük Aile Karavanım.

tebrikler güzel çalışma oldu doğrusu. geçen sene bende römork yapmıştım nasipse kışa bende karavan yapamaya niyetliyim ekonomim fırsat verirse tabi ki. teorikte düşündüğümüz ve planladıklarımız karavana binip arazide yeteri kadar deneyim kazanınca eksikleri de meydana çıkmıştır diye...
  8. H

Kamp Yapacakların Dikkatine ! Asos / Ayvacık - Çanakkale Kamp Arayışları

Assos rüya kampda böyle sorunlar yaşamazsınız tavsiye ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto