husso kullanıcısının son içeriği

1. H

Parca Yardimi

2. H

1993 Pajero 2.8 Td Otomatik Vites Problemi!!

Hocam merhabalar; Araç tamamlandı ancak şanzıman okuyucu ve beyin arasındaki tesisatta problem olduğu çıktı:D Meğer üzerindeki okuyucu zaten sağlammış yanlış yere bakmışız:d Araya kısıtlama ve bayram vs girdi. şimdi tesisata baktırıcaz. Bu arada bilginiz olsun araç satılık yada binek araç ile...
  3. H

Satılık 1993 Mitsubishi Pajero 2.8 Td Exceed

Merhabalar Sahibinden.com adresindeki 920274388 nolu ilanımdaki aracım satılıktır. Aracım sıfır motor sıfır şanzıman yapılmış şekilde satılıktır,detaylar ilanda verilmiştir. Eksikleri olarak şanzıman elektrik tesissatı bakımı ve klima bakımı istemektedir. Kendisi yaptırmak isteyen alıcılar...
  4. H

Şimdi gaz kelebeği konum sensörüne ihtiyacımız var bu 2 parça arıza veriyordu. Gaz kelebeği sensörüne daha önceden işlem yapmışlar. Lehim falan var üzerinde dolayısı ile tam çalışmıyor. Dördüncü vitese hala geçmiyor araç. 3 pinli bir sensör. Yurtdışında oldukça kolay bulunuyor bakalım içeride...
  5. H

Parça kodunu tam hatırlayamıyorum ama hem istanbuldan hem de yurtdışından bulduk. Basit bir sensör aslında.
  6. H

Merhabalar Sorunu kısmen çözdük 2.8 td pajerolar aisin aw 30-40le şanzıman kullanıyor. Bu şanzıman toyota 4runner da a340 kodu ile de mevcut. Bazı eski model toyota corona cressida gibi araçlarda da çıkabiliyor. 2008 isuzu d-max lerde gövde olarak aynı şanzıman kullanılıyor , bazı cherokee lerde...
  7. H

Merhaba arkadaşlar, Siteye yeni üye oldum, yeni aldığım 93 pajero için araştırma yaparken gördüm siteyi, çok güzel bir site yapan ve katkı sağlayan arkadaşlara teşekkürler. Adana da yaşıyorum ziraat mühendisiyim dolayısı ile sürekli arazide dolaşmaktayım. Aracım olduk.a temiz olmakla beraber...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR