iiskender kullanıcısının son içeriği

1. iiskender

Sıfır Karavan Ek Ötv+kdv

Kafanız karışmasın aslında ben tarihin eski olduğunu belirtmek için o şekil bir örnek verdim, bu sebeple karışıklık yaratmış olabilirim 🙂 Benimde aslında Erturk Bey’in yorumundan önceki düşüncem; ispat veya vergi dairesine bir dayanak vermek için o yılın fiyatlarına göre bir resmi yere...
  2. iiskender

Sıfır Karavan Ek Ötv+kdv

Emek verip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bilgilerden anladığım kadarı ile noterde beyan edilen satış bedeli baz alınıyor. Bu sebeple satış rakamına göre buradaki hesaplama değişecek. Ancak yazdığınızda bir nokta kafama takıldı; Biz kendimiz karacanı yapsak bu belgeyi temin etmemiz...
  3. iiskender

Sıfır Karavan Ek Ötv+kdv

Öncelikkle cevabınız için teşekkür ederim. Evet sıfır araçta bu şekilde olduğunu düşünüyordum bende, ikinci elde ya faturalı araç alacağız ya da noter konusu devreye girecek bende bunu öğrenip ona göre hareket etmek gibi bir niyetim var. Bu arada sizin sayenizde aradaki fark olan %41 soruma...
  4. iiskender

Sıfır Karavan Ek Ötv+kdv

Merhaba, Bu konu ile alakalı kafamda bazı sorular var belki konuyla ilgili burada bilgi bulabilirim. Örnek olarak araç 2021 model ve fiyatı 700.000 TL olarak anlaşıp aldık. ÖTV Ücreti noterdeki satış fiyatı üzerinden mi baz alınıyor yoksa bir sistem vs.(kasko bedel belirlemede olduğu gibi)...
  5. iiskender

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Ben İbrahim, eşimle beraber gezmeyi ve kamp yapmayı, daha doğrusu doğada olmayı, çok seven bir çiftiz. Uzun zamandır haberdar olduğum ama bir türlü üyelik gerçekleştirmediğim bir site idi. Şu an hayalimiz olan karavan yaşamına geçiş öncesi bilgi toplamak ve siz değerli üstatlarımın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri