ilkerdem kullanıcısının son içeriği

1. I

2002 Grand Cherokee Teyp Sorunu

Benim kargo şimdi geldi, tüm soketler falan var gps'de var. Hafta sonu takacağım takıncada fotoğraf atarım.
  2. I

Cherokee 5.2 4. Vİtese Geçmeme Sorunu

Hocam, senin sorununu şurada cevapladım. https://www.gezenbilir.com/konu/over-drive-tusu-arac-sogukken-calisiyor-belirli-km-sonra-tus-islem-gormuyor.128400/
  3. I

2002 Grand Cherokee Teyp Sorunu

Selamlar, ben tam eski teybin alannına sığacak bir navigasyon bulup sipariş etmiştim 2 gün önce. Bugün kargo dağıtıma çıkmış. Elime geçerse akşam foto paylaşırım.
  4. I

Over Drive Tuşu Araç Soğukken Çalışıyor Belirli Km Sonra Tuş Işlem Görmüyor

Selamlar, aracınız 4 vitesli ve O/D tuşu aracı 3. vitese düşürmek için kullanılıyor. Işık yanmadığı zamanlarda aracınızı 4 vites olarak kullanıyorsunuz ışık kendi kendine yanmaya başlamışsa şanzımanınız fazla ısınmıştır araç şanzımanı korumak için hızınızı düşürür 4. vitese geçemezsiniz. Bu...
  5. I

2000 Grand Cherokee 3.1 Vites Sorunu

Ek olarak belirteyim aracınızda bu problemle karşılaşırsanız, motor belli bir devirin üzerine çıkmıyorsa ve belli bir sürate ulaşmıyorsa şanzıman solenoidi arızalanmıştır. Aynısını yaşadım 70 km üzerine çıkmıyordu, bir süre sonra O/D ışığı yanmaya başlıyor. Solenoidleri değiştirmeniz gerekiyor...
  6. I

Wj Grand Cherokee Arka Si̇lecek Motoru

Kolay gelsin, sileceği bulamadım ama güneşlik tutacağı benimde kırılmıştı aliexpressten almıştım US $5.32 9%OFF | WarriorsArrow Interior Sun Visor Holder Clip Beige For Jeep Grand Cherokee 1999 2000 2001 2002 2003 2004 5FS40TL2AB https://a.aliexpress.com/_mqDsdfC
  7. I

5,2 Şanzuman Sorunu (d'de 3 Ile Kalkması) #şanzuman #grandcherooke #5,2

Aynı sorun benimkinde de vardı, araç D'de iken üçüncü viteste kalkıyordu dördüncü vitese geçmiyordu selenoid arızası çıktı.
  8. I

Fren Kilitleme Sorunu

Tekrardan merhabalar, dediğiniz gibi oldu kaliper içerisindeki iki adet piston değişti crown marka pistonlar takıldı. Komple kaliper bulmaya çalıştım ama çok pahalıya geliyor yurt dışından getirtmek, yurt dışında komple kaliperler 160 birim fiyata satılırken kaliperi tamir için sadece pistonlara...
  9. I

Fren Kilitleme Sorunu

Teşekkürler, yarın götüreceğim bende ihtimallere bakıyorum bir taraftan fren merkezi, westinghouse ve dediğiniz gibi kaliper içerisindeki pistonlardan kaynaklı olabilir bir sürü video izledim yazıları okudum. Üzüldüğüm bütün fren aksamları alt takım falan hepsini yeniledim bi dışarı çıkalım...
  10. I

Fren Kilitleme Sorunu

Herkese merhaba, daha önce uzun yolda başıma gelmişti ne olduğunu tam anlayamamıştım birazda yeniydim jeep konusunda bugün tekrar yaşayınca danışmak istedim. Bugün yola çıktık 10 dakika sonra araç hızlanmamaya başladı ne kadar bassamda sanki bir şey aracı tutuyormuş gibi birkaç dakika sonra...
  11. I

Grand Cherokee Wj 2.7 Crd Tüm Yağları

Dizel motor için yağ tavsiyem Mobil Süper 3000 X1 5W-40 4lt Benzinli Dizel LPG Motor Yağı, fiyatı diğerlerine göre yüksek kalır ama değiştirdikten sonraki ilk sürüşte kendini belli eder.
  12. I

2000 Grand Cherokee 3.1 Vites Sorunu

Probleminiz devam ediyorsa, Şişli'de Sönmez Otomotiv var aracı başka yerlerde boşuna gezdirip para kaptırmayın.
  13. I

Grand Cherokee 3.1 Servis Tamir Bakımı Tavsiye

İstanbul'a gelme şansınız olursa Sönmez Otomotiv var Şişli'de özel Jeep servisi, 3.1 genelde sorunlu derler ama sorun genelde iş bilmeyen ustalardan kaynaklı oluyor düzgün bir yerde bakımını yaptırırsanız sorun çıkartmaz, tabi sizden önceki sahibininde ne kadar doğru bakımını yaptığı önemli, ben...
  14. I

Grand Cherokee 3.1 Motor Yağı

Merhabalar, aracımın servis zamanı yaklaştı, motor yağının ve filtrelerin vs değişme zamanı geliyor. Servise götürmeden önce motor yağlarını biraz araştırmak istedim forumda da bolca gezdim yorumları okudum. Kafam biraz karıştı konu hakkında fikirlerinizi duymak istedim. Castrol ve Mobil1...
  15. I

Grand Cherokee 3.1 Boya Kodu

Kapı içerisinde bu var, burada boya kodu yok sanırım. Bunlarda boya kodu var mı, akşam torpidoya bakayım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri