ince999 kullanıcısının son içeriği

1. ince999

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Gümrük sırasındaki 8 saat süren bekleme ve işlem zamanı idi. TIR sırasında sadece TIR lar var otobüs bile otomobil kuyruğunda sıraya giriyor. Bende otomobil kuyrugunda idim
  2. ince999

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Merhaba .Bahsettiğiniz yerde Gürcü ve Rus sınır kapıları birbirinden çok uzakta. Gürcü kapısından Çıkış yaparken her şey çok çabuk oluyor kolayca çıkıyorsunuz. Sonra Rus kapısına gelmeden önce uzun TIR kamyon sırasını görüyorsunuz. Burası ara bölge ama öyle ıssız filan degil. Araç sırasına girip...
  3. ince999

Akü Seçimi

Soruma net cevap yazmıyorsunuz ki.Şunu mu demek istediniz ssaate 1500 watt elektrik harcayarak gece boyunca yani toplamda 8 saatte 8X1500=12000 watt elektrik mi harcıyorsunuz? bu soruya evet toplamda 12000 watt harcama yapıyorum veya sadece hayır deyin
  4. ince999

Akü Seçimi

gece boyunca yani 8 saate toplamda mı 1500 watt elektrik harcıyorsunuz yoksa saattemi 1500 wat elektrik harcıyorsunuz?
  5. ince999

Solar Şarj Kontrol Cihazları Hakkında Genel Bilgiler

Günaydın güzel sorular ve doyurucu cevaplar !!!! Bir forumun amacı da zaten bu degil mi ki?
  6. ince999

Tekrar teşekkür ederim. SUNSET SOLAR SR20 marka ve tipinde bir aletim var. Bunun load çalışma bilgisi ve çıkışı akım değerini bulamadım
  7. ince999

Detaylı bilgilendirme için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. Bir soru daha: Solar şarj kontrol cihazında Load çıkışı var ve çalışıyor fakat cıhazın solar çıkışı ile ilgili hiç bir açıklama yok bu durumda çalışma akımını tahmin yürüterek nasıl hesaplayabiliriz?
  8. ince999

Güneş paneli dolum regülatörlerinde "LOAD" çıkışı ne işe yarar hangi düşünce ile bu çıkış yapılmıştır bilmek isterim mümkünse lütfen açıklama yazarmısınız?
  9. ince999

302 Çılgınlığı Başladı Ne Diyorsunuz

Ben harflerin rengini degiştirmeyi sormuştum
  10. ince999

Yazdığımız yazının rengini nasıl değiştireceğiz?
  11. ince999

Günaydın Bu corona denen mahluk bizde derman mı bıraktı da Dünyaya sopa gösteriyorsun.
  12. ince999

Anlaştık Red Kit
  13. ince999

Red Kit bu durumda zatınıza hitap ederken Muhterem AĞABEY im demem gerekiyormuş.
  14. ince999

1998 Yada 2000 Model Musso Almayı Düşünüyorum.

Hangi marka Musso dan bahsediyorsunuz?
  15. ince999

Valla benim olmayan kıt aklım karıştı bile...şeyyyyyy karışan neydi yahuuuuu. benim Tevellüt 1372 yani 1952

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri