inncylmzz kullanıcısının son içeriği

1. inncylmzz

Frelander Yüksek Devirde Viteste Uğultu

arka difr. sıkıntı cıkarmıs olabilir şansa porya bilyası dagıtmış olabilir ama bana kalsa arazi şanzmanını dagıtmaya basladı bilginiz olsun. şaft sökme işlemi sağıklı bir işlem dğil
  2. inncylmzz

1.8 Benzin Filtresi

Arkadaşlar bu araçların benzin filtresi nerede nasıl değişiyor bana yol gösterirmisiniz ?
  3. inncylmzz

2000 Model 1.8 Freelander (4kapı) Orta Şanzuman Dağıldı :(((

rica etsem testi nasıl yapacağmı anlatırmısınız videolara baktım da anladıgım kadarıyla lastik rahat dönüyorsa krikodayken viskoz sağlam mı oluyor ?
  4. inncylmzz

Freelander 1 Acil Yardım

bu ses bendede var sanki patlak egzoz gibi zınlama yapıyor bulamadık hiç bir şekilde . tam arazi şanzmanının oralardan geliyor ses özeliikle
  5. inncylmzz

Freelander Viskoz Kaplin Arızası(önemli)

Tam anlaamadıgım şu ben arızalı oldugunu nerden anlarım. tam sağ sol yaptıgımda kasılma oluyor ama arkayı sürütecek kadar değil örneğin şöyle diyim az eğimde tam sag yaparak dönemiyorum az ilerleyip tıkanıyor arac. yürür aksamında tek sıkıntım vites geçişlerinde vurma yapıyor bir türlü bulamadık...
  6. inncylmzz

freelandercılar :)

freelandercılar :)
  7. inncylmzz

Freelandercilar Toplanalim

Arkadaşlar kimler bizimle yorum alalım. Diğer sosyal medyalardada görüşelim fikir alış verişi olsun yardımcı olalım birbirmize.İnanç yılmaz ben 06mad02 2000 model 1.8hse freelander sahibiyim.
  8. inncylmzz

trabzon ekibi nerde

trabzon ekibi nerde
  9. inncylmzz

Freelander Arazi Şanzmanı Sorunu

Arkadaşlar ben geri gelirken atlama ve ileri giderken uğultu yüzünden şaftı söktürdüm. açıkcası şimdi korkuyorum elimde patlar mı dağılır mı. abimdede aynı araçtan var ve dağıldı .trabzonda usta bulamadım. şuan sadece bilye dağılmış gibi geliyor bana.sizce ne yapmalıyım
  10. inncylmzz

Yardımcı Olabilecek Olan Yok Mu ?

Ynt: Yardımcı Olabilecek Olan Yok Mu ? silindir kapağı değişti. conta takımı full değişti 10.000 bakımı yapıldı sol rot başı değişti. buji buji kabloları distribütör komple değişti her parçası orjinal ingiliz olup özel getirildi.Şuan çok şükür sorunsuz hepsi toplam 3500 tl tuttu. sente ayarı...
  11. inncylmzz

Ynt: Yardımcı Olabilecek Olan Yok Mu ? silindir kapagında 3 yerde catlak bulduk. orjinal ingiliz silindir kapagı silikonlu conta termostat 2435 tl. siparişler yarın geliyor durum hakkında bilgi vericem :)
  12. inncylmzz

Ynt: Yardımcı Olabilecek Olan Yok Mu ? araba ısınınca hortumda vurma oldugunu gözlemledik. aracı söküyoruz yarın inşallah borusanla görüştüm. durumdan haberdar edeceğim arakdaslar
  13. inncylmzz

Ynt: Yardımcı Olabilecek Olan Yok Mu ? Aslında tam olarak durum şu aracımda su eksiltme var yani az derece de değil . yağında anormallik ben anlayamadım yağ kapağında damlacık var. gidişinde problem yok gayet iyi durumda. duman olarak buhar attıgını gözlemledim ilk calıstıgında. yag kapagında...
  14. inncylmzz

Arkadaşlar defalarca sordum ama görülmesine ragmen cevap atan yardımcı olan olmadı. trabzonda düzgün ustada yok arabamı actırmak istemiyorum . anlamsız şekilde hararet fırlıyor bir anda . su eksilmesi de var. hararet kafasına göre cıkıp iniyor. fan acmasında sorun yok yag kapagının içinde...
  15. inncylmzz

Hararet Sorunu.

arkadaşlar herkese merhaba. aracımda tuhaf bir hararet sorunu var. Aracı hiç zorlamadığımda bir anda hararet fırlıyor bazen gaz verince cıkıyor bırakınca iniyor. bazen zorluyorum oynama yok. saçma bir şekilde hararet simgesi oynuyor ve fan acıyor. sizce ne yapmalıyım 1.8 tüplü 2000 model ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR