İzmir77 kullanıcısının son içeriği

1. İ

Durango 5.9 Vs. Grand Cherokee Wj 4.7

İnan ne wj ne de zj bu gerçekten çok net… parça sıkıntısı hiç yok durango nun sadece en fazla 1 hafta beklersin ve temin edersin…unutmadan 4.7 nin parçasının ömrü çok az ama durangonun en az 10 sene o yüzden fiyat farklarını umursama 6 ayda parça değiştireceğine 3 sene de anca değiştirirsin...
  2. İ

Merhabalar

Herkese selamlar 1999 dodge durango aldım …daha önce 5.2 5.9 ve 4.7 kullandım … ama gerçektende keşke ilk aracım oluşaymış dedirtti
  3. İ

Ustalarım Iyi Geceler 5.9 Yardım

İlginize çok teşekkürler arkadaşlar...
  4. İ

Çok teşekkürler ilgin için ... bu arada izmirden dedin bende izmirdeyim fırsat olursa bir gün tanışalım...
  5. İ

Bu araç için ne düşünmeli ? Şimdiden teşekkürler
  6. İ

İlginize çok teşekkürler
  7. İ

Önerbileceğiniz 4.7 2001 model varsa ilgilenmek isterim ...tekrar iyi geceler
  8. İ

Bu araç için yorum yaparmısınız şimdiden teşekkürler
  9. İ

Forum Ailesine Katılmak Çok Güzel

Çok teşekkürler
  10. İ

Çok teşekkürler
  11. İ

Çok teşekkürler...
  12. İ

1997 Zj 5.2 Lütfen Yardim...

İlginize çok teşekkürler ... bakan ustalar sadece Amerikancı ustalardı sedaece jeep le ilgililer ... bakımları düzenli yapılan araçmış ve araçta kendilerinin di... sese gelince ptesi gidicem ve sizin sorduğunuz soruyu bizzat kendim sorucam...tekrar teşekkürler...
  13. İ

Çok teşekkürler sadece bu konularda bilgisiz olduğum için yönlendirilmeye ihtiyacım var ... Mesela alt takımı güçlendirmek için ve yenilemek için sırayla neler yapmalıyım...
  14. İ

İlginiz için çok teşekkürler ... çok anlık olduğu için ses kaydı yapmak çok zor ama deneyeceğim ... vaktinizi almak istemiyorum ama şunu sormak istiyorum ağır görev kolları ve güçlendirilmiş direksiyon kutuları gibi bişeylerden bahsediyorlar ... bunlar için tavsiyeniz varmı yapmalımıyım... son...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri