JAMES BROWN kullanıcısının son içeriği

1. J

Jeep Cherokee Xj(kare Kasa) H.o 4.0 Önerirmisiniz Offroad/onroad Karışık

Ynt: Jeep Cherokee Xj(kare Kasa) H.o 4.0 Önerirmisiniz Offroad/onroad Karışık XJ Kasalar ZJ lere göre motor ve otomatik şanzıman konusunda çok daha sorunsuzlar.Arazi yede çıkacaksanız XJ yi öneririm .Ayrıca konfor olarakta kötü değiller.Fakat almadan önce mutlaka genel olarak kontrollerini...
  2. J

New Amerıcan Garage(şaşmaz)

Ynt: New Amerıcan Garage(şaşmaz) Hocam geç çalışmayı bilemem ama şanzımanda vites geçişlerini hissediyorsanız şanzıman yağı veya filtre kontrolü gerekebilir.NEW AMERICAN GARAGE Erol ve Necmi ustaya mutlaka uğrayın ,memnun kalırsınız.Jeep ve diğer americanlar konusunda gerçekten uzmanlar ve...
  3. J

New Amerıcan Garage (ankara)

Ynt: New Amerıcan Garage (ankara) Daha önce sahip olduğum ZJ ve STRATUS araçlarımı NEW AMERICAN GARAGE Erol ustaya güvenle teslim etmiş ve her defasında sıkıntısızca teslim almıştım.Bugün de oradaydım ve sağolsun Ford umla tüm gün ilgilendiler .En önemlisi de hem tamirat açısından hemde...
  4. J

New Amerıcan Garage(şaşmaz)

Ynt: New Amerıcan Garage(şaşmaz) Daha önce sahip olduğum ZJ ve STRATUS araçlarımı NEW AMERICAN GARAGE Erol ustaya güvenle teslim etmiş ve her defasında sıkıntısızca teslim almıştım.Bugün de oradaydım ve sağolsun Ford umla tüm gün ilgilendiler .En önemlisi de hem tamirat açısından hemde ekonomik...
  5. J

ER 6 N Nnasıl Bilirsiniz Kullanıp Tanıyan Var mı...

Ynt: ER 6 N Nnasıl Bilirsiniz Kullanıp Tanıyan Var mı... 150 cc den sonra çok rahat hakim olabileceğiniz ,kullanabileceğiniz bir makine.Anlamıyorum 150 cc den sonra 250 cc ye geçilmesi gibi yazılı olmayan bir kuralmı var? Tek tavsiyem ilk 2000 km 'de limitleri zorlamadan kullanmanızdır.Yoksa...
  6. J

1980 Model Araçların Trafikten Men Edilmesi Hakkında

Ynt: 1980 Model Araçların Trafikten Men Edilmesi Hakkında Ben anlayamıyorum ,herkez herşeyin farkında.Ama neden bir şeyler değişmiyor artık.Bu iletimden sonra benide içeri tıkarlarmı acaba.
  7. J

Yeni Opel Aracım

Ynt: Yeni Opel Aracım Vay be ,Ayhan abi seni görünce eski günler geldi birden aklıma.Jeep kahvesi geyikleri :) Neyse umarım aracını hep iyi günlerde kullanırsın,sen bu işi biliyorsun,frontera sayende kaplana dömüşmüş.
  8. J

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. Gerçekten çok teşekkür ediyorum,çok güzel ve değerli bilgiler.Bir çok efsane var nette .Bir taneside bu araçların ilk olarak Alman ordusunda personel taşıma amacı ile dizayn edilip,pek beğenilmeyip Türkiye'ye gönderilmesi gibi :)
  9. J

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. Gerçekten enteresan bilgiler. Peki motor bloğu hakkında bilginiz varmı? Deutz firmasından /Almanya'dan olduğu gibi gelip buradamı montajı yapılıyor acaba ?
  10. J

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. Birde olumlu yanlarından biri daha aklıma geldi ..ARA GAZ vermesi çok zevkli :) :) :)
  11. J

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. Benim bildiğim kadarı ile bu araçlar minibüs olarak dünyanın hiç bir yerine ihraç edilmedi.Sadece motor bloğu alınıp,ona uygun bir karoser imali ile ülkemiz hizmetine sunuldu.Hatta bu motor bloğunu seri üretimde bir araca takıp kullanan tek arac otokarın ürettiği...
  12. J

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. Bu konuda yanlış bir bilgi edinmişsiniz.Magiruslar dediğiniz motoru kullanmıyor.
  13. J

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. Magirus motorlarını Türkiyenin her hangi bir ilinden hurdacılarda ve çalışır durumda rahatlıkla bulabilirsiniz.Dediğim gibi dünyada sadece motor bloğu her alanda kullanılıyor.Yaptığım araştırmada Amerikada Suburban türü araçlara monte ettiklerini gördüm.Bununla...
  14. J

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. Aklıma geldikçe yazmaya devam ediyotum. Frenleri "havalı sistem" denilen bir mekanizmaya sahip.Ön kokpitte direksiyonun solunda bir joistik/kumanda bulunuyor.Durduğunuz ve aracı terkedeceğiniz zaman o ufak kolu kendinize doğru çekiyorsunuz.Ve bu elfreni vazifesi...
  15. J

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. M 2010 'lar gerçekten harikalar.Fakat sıfırının fiyatı 110 Bin tl civarı.Otokar sınıfındaki tüm araçlardan hemen hemen 2 kat daha pahalı.Bu fiyatıda ,sorunsuzluklarına ve geçmişte pazarın tek hakimi olmalarının verdiği güvenle istiyorlar.Dolmuş sahipleri için...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR