kanunicoskun kullanıcısının son içeriği

1. kanunicoskun

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

En son geziye 3 gün once pazar günü gittik. Gurup epey kalabalik olduğu için anadolu ve avrupa yakası 2 ekip kurduk. anadolu yakasıpendikte hard, avrupa yakası çatalcada light rota yaptık. Facebook dostoff sayfası üzerinden de takip edebilirsiniz. genelde resimleri whatsApp yada facebook...
  2. kanunicoskun

kusura bakma hocam ekliyorum hemen. yanlız naşına bırakmayız seni merak etme
  3. kanunicoskun

nası çıkmadı, millet rivada çatır çatır mangal yapıyo, baturay ve çetesi gece gündüz dışarıda. Sen nası denk getiremedin whatsApp'tan takip etmiyormusun.
  4. kanunicoskun

Selamlar. öncelikle buradaki bütün arkadaşlarla tanışıp iyice kaynaştık. Güzel bir dostluk oluştu. WhatsApp üzerinden muhabbetimiz son hızıyla ilerliyor. fırsat buldukça pazar günleri toplanıp araziye çıkıyoruz. Araaçların kabiliyetleri, pilotaj teknikleri falan derken gün nasıl geçmiş...
  5. kanunicoskun

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

nerede oturuyorsun KKL. adinızı bilemediğimden bu sekilde hitap ediyorum kusura bakmayın. Birde sizin aracınız kaç model. Direksiyonla ilgili kafama takilan bir konu var. Bana göre normal ama rot balans için sanayiye giitim ve usta deneme sürüşü yaptı, bana direksiyon pompasını muhakkak kontrol...
  6. kanunicoskun

Tekrar merhaba. 25.12.2016 pazar günü yeni bir etkinlik daha düzenledik. Çatalca civarında bir rota belirleyip arkadaşlarla yine daldak orman içlerine. Araç hala donanımsız fabrikadan çıktığı haliyle duruyor malesef ilave yapmak kısmet olmadı. Yoğun çamurlu zeminde lastik sıkıntısı nedeniyle...
  7. kanunicoskun

ayrıca burada tanışmış ve güzel bir dostluk kurmuş bireyker olarak kendi çapımızda bir offroad gurubu oluşturduk. ve karsınızda dostoff
  8. kanunicoskun

25 Aralık 2016 pazar günü yılın son gezisinden bazı kareler
  9. kanunicoskun

bir dahaki sefere sizleride aramızda görmek isteriz.
  10. kanunicoskun

bir dahaki sefere sizleride aramızda görmek isteriz.
  11. kanunicoskun

Merhaba; 27.11.2016 Pazar günü yine gezenbilirden tanıştıgımız dostlarla bir gezi düzenledik. Katılım baya yoğun oldu 15 araç sabah toplanıp çatalcadan çilingoz ormanlarına girdik ve güzel biz gezi düzenledik. Yaklaşık 10 gündür yağmur yağmadığından güzergahımızda yoğun çamur olmasada bazı...
  12. kanunicoskun

Herkese Merhaba; 27.11.2016 pazar günü bir gezi organizasyonu planlıyoruz. Bu ilk buluşmamız olacağından daha çok tanışma kaynaşma araclarımızın kabiliyetlerini olçme gibi bir gezi olacaktır. Ilk buluşmamızı keşif yapma açısından erkek erkeğe yapacağız. İsteyen arkadaşlar çoluk çocuk gelmekte...
  13. kanunicoskun

Corludaki yarış 3-4 aralık tarihlerinde. Şu anda etap düzenleme işleri yapılıyor. Biz alternatif gurubumuzu kuralım, ileride güzel elit bi oluşumla ki ben her zaman ailece olması taraftarıyim oldukça güzel işler yapabiliriz
  14. kanunicoskun

Öyle resim beklemek falan yok, macera isteyen buyuracak gelecek. Şimdi biz böyle 3 - 5 kişi gezelim dolaşalim derken yarın bi bakmışsınız kocaman bi gurup olmuşuz. Arkadaşlar konunun takipçisi olun lütfen, ben acayip hevesliyim böyle şeylere.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri