KaravanTwo kullanıcısının son içeriği

1. K

Pako Şalter Konusunda Yardım Isteği

Elektrik işlerinden anlamadığım için pako şalteride tekrar devreye alamıyorum. 12 yi 220 ye çevirmek istememin bir sebebide laptopu yaşam akülerinden bağımsız şarj edebilmek yolculuk esnasında şarj olacaktır.
  2. K

Araç Aküsünden Inverterle Yaşam Aküsü Şarj Edilir Mi?

Cevabınız için çok teşekkür ederim üstadım İstanbul gibi bir yerde karavana birşeyler yaptıracak yer bulamama sıkıntısı yaşıyorum haliyle kendimce alternatif çözümler üretme çabasındayım. Paylaştığınız konuyu okudum açıkçası ama ben bu cihazı alsam da taktıracak yer muhtemelen bulamam. Elektrik...
  3. K

Araç Aküsünden Inverterle Yaşam Aküsü Şarj Edilir Mi?

Herkese merhaba, Ducato motokaravanımın yaşam akülerini 2x100A jel aküyle değiştirdim. Değişimini yapan solar sistem firması araç aküsünden yaşam akülerini şarj etmenin yanlış olduğunu akü ömrünü yediğini vs. anlatarak pako şalterimi iptal etti. Şuan aracımı sadece 2x165W monokristal...
  4. K

Pako Şalter Konusunda Yardım Isteği

Herkese merhaba, Ducato motokaravanımın yaşam akülerini 2x100A jel aküyle değiştirdim. Değişimini yapan solar sistem firması araç aküsünden yaşam akülerini şarj etmenin yanlış olduğunu akü ömrünü yediğini vs. anlatarak pako şalterimi iptal etti. Şuan aracımı sadece 2x165W monokristal...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri