kemal orhun kullanıcısının son içeriği

1. kemal orhun

Karavanımın Yapımına Başladım Yorum Ve Önerilerinizi Bekliyorum

iyi günler.kolay gelmesini diliyorum.
  2. kemal orhun

Bir Ayda Yunanistan, Adriyatik Ve Italya -temmuz 2015

sayın gökçen bey (karanfiller) gezinizi büyük bir zevkle okudum.gittiğiniz yerlere sanki kendim gitmiş gibi hissettim.size çok teşekkür ediyorum.devamını büyük bir heyecanla bekliyorum.zaman ayırıp bize böyle güzel bir aktarım sunmanızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum.saygılarımla.
  3. kemal orhun

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) sayın abdi uçar (dalgıç) abicim rahatsız olduğunu arkadaşların yayınından okudum.çok üzüldüm geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.saygılarımla.
  4. kemal orhun

Gezenbilir İçin Oylarınızı Bekliyoruz!.

Ynt: Gezenbilir İçin Oylarınızı Bekliyoruz!. selamlar, hayırlı olması dileklerim, saygılarımla... kemal orhan
  5. kemal orhun

Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs) sayın (Mehmet_mtrs) Mehmet Baydemir selamlar.önce kocaman bir hayalle başladığınız bu süreç bir çok zorluklarla ve en önemlisi ve değerlisi olan alın terinizle sonuçlanması beni çok sevindirdi.bunun için sizi tüm kalbimle...
  6. kemal orhun

Kendi Karavanını Kendin Yap (dedicated)

sayın (dedicated) isa TÜRE selamlar emeğinize sağlık.sizlerin yapıtları bizlere azim aşılıyor .çalışmanızın sağlıklı devamını dilerim. saygılarımla. kemal orhan
  7. kemal orhun

Kendi Çekme Karavanını Yapanlar; enginizm35

Ynt: Kendi Çekme Karavanını Yapanlar; enginizm35 sayın (enginizm 35) selamlar çok güzel bir çalışma oluyor, büyük bir ilgi ile takip ediyorum.kolay gelsin. iç plan çalışmanızı çizerseniz çok sevinirim. sağlıklı çalışmalar dilerim saygılar.kemal orhan
  8. kemal orhun

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) sayın süreyya bey değerli kaybınız için allahtan rahmet dilerim.mekanının cennet olmasını temenni ederim...saygılarımla.kemal orhan
  9. kemal orhun

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) sayın coşkun bey acil şifalar dilerim...kemal orhan
  10. kemal orhun

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) sayın(gezmen) Cavid Sezen sabır dilerim.allah rahmet eylesin.saygılarımla kemal orhan
  11. kemal orhun

Tek Başıma Arabayla 72 Günde Doğu-Orta-Kuzey Avrupa 22 Ülke 24000km Overland

sayın (seyr-ü zafer) selamlar paylaşımınız için teşekkür ederim.gezginci ruhumuz birazdaha sizinde katkınızla besleniyor.sağlıkla kalmanız dileklerimle saygılar.kemal orhan
  12. kemal orhun

Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği?

Ynt: Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği? selamlar ülkemizin şu anki sıcak konularından birisi ki bence en önemlisi doğal afet.doğal afetlerden en etkili olanı debrem.devletin şu anki politikası debrem ve alınan kararlar geçici konut konteylır...
  13. kemal orhun

Cumhuriyet Bayramı

Ynt: Cumhuriyet Bayramı bukadar güzel düşüncelerin burada paylaşılması geleceğime daha güvenle bakmama olanak sağlıyor.çocuklarımı nasıl bir yaşama bırakıyorum diye daha az endişeleneceğim.niye korkarlarki cumhuriyetimizden,ne zararını görmüşlerki?kime ne kin etmişki ? bukadar kin...
  14. kemal orhun

Ynt: Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği? sayın(gezgör) kadriye-ercan selamlar.önce beni anladığınız için teşekkür ederim.bende ayrı ayrı dönemlerde isviçre,almanya itfailerinden ve arama kurtarma ekiplerinden eğitim aldım.sizlerin çalışma...
  15. kemal orhun

Ynt: Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği? sayın (sisdagili61) niyazi uzun selamlar.bir gönüllü olarak yardım etme heyacanıyla koşuşturmanız nekadar önemliyse karşınızdaki insanların bu olaylara davranış biçimi onların insiyatifine bırakılması o kadar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri