kgezer kullanıcısının son içeriği

1. K

Araç Tavsiyesi

@sakyuz ben sahibindene vs baktığımda bu sayılan modellerin çoğu 20den aşağıda fiyatlarda satılıyor, hepsi mi arızalı :/ @Baris_Akyuz abi çok güzel değerlendirmişsin, suzuki samurai için ne düşüyorsun? Yakıt ve güvenlik? @yasinblgc aslında ben de zaten suzuki düşünüyorum da, rahat olur mu veya...
  2. K

Araç Tavsiyesi

Ben Bursa'da yaşıyorum bu nedenle her aracın servisi ve parçasını bulabilirim, burada otomativ sektörü geniş, peki 3 araç arasından en az hangisi yakar? Samurai daha hoş geliyor, ve bu yakıt standart otomobillere göre fazla mı olur şehir içi? Atıyorum 100km de kaç litre yakarım ortalama? öğrenci...
  3. K

Araç Tavsiyesi

İlgilenip cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim, şöyle belirteyim aslında sevdiğim araç suzuki samurai, modifiyeli ve güzel duruşu olanlardan bahsediyorum... Lada niva baktım ama görüntüsü beni çok tatmin etmedi, bagaj vs gibi ekstra taleplerim yok, vitara da güzel, benim tek kriterim...
  4. K

Araç Tavsiyesi

Ben bir tavsiye almak istiyorum, şehir içi ve dağ bayır gezisi yapabileceğim bir arazi aracı istiyorum. bütçem 20.000 tl Tek araç olacak, kapı sayısı önemli değil, tek istediğim az yakması, öğrenciyim cebimi yormasın. Bu taleplerimi karşılayacak, şehir içide beni yormayacak bir arazi aracı var...
  5. K

Yardımlarınızı Bekliyorum

hala güncel
  6. K

Güncel
  7. K

Selamlar ben bir soru sormak istiyorum, şehir içi ve dağ bayır gezisi yapabileceğim bir arazi aracı istiyorum. bütçem 20.000 tl Tek araç olacak, kapı sayısı önemli değil, tek istediğim az yakması, öğrenciyim cebimi yormasın. Bu taleplerimi karşılayacak, şehir içide beni yormayacak bir arazi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri